NEMECKÝ LEKÁR VYMYSLEL ŽUVAČKU, KTORÁ CHRÁNI PRED KORONAVÍRUSOM

Žuvačka vás po 15 minútovom žutí má chrániť pred koronavírusom približne dve hodiny. Podľa lekára je ideálna na koncerty či oslavy. Tvrdí, že až o 90 percent zníži nálož COVID-19 a to vrátane omikronu. Tzv. ,,Covidgum" sa začína predávať už aj na Slovensku. 

Foto Facebook
Dátum 21.12.2021

Nemecký lekár prišiel s nápadom tzv. "COVIDGUM", žuvačky, ktorá má ochrániť človeka pred koronavírusom. Odborníci tvrdia, že potenciál má. Lekár o žuvačke tvrdí, že je to veľmi praktické a vhodné pre ľudí, ktorí smerujú napríklad na koncert či na rodinnú oslavu. Žuvačku je potrebné žuť približne 15 minút a následne vás má ochrániť pred koronavírusom celé dve hodiny. 

Žuvačka funguje na princípe aktívnych proteínov, ktoré vraj dokážu vírus uväzniť. Podľa lekára sa nálož koronavírusu, ktorú človek od infikovaného dostane môže znížiť až o 90 percent, a to vrátane variantu omikron. 

Cena žuvačky je 10 eur a nachádza sa v ňom 30 kusov. V Nemecku sa ,,covidgumy" začínajú predávať online, ale aj v lekárňach.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.