NENÁVISŤ VOČI RUSKU DIKTUJE POLITIKU NA SLOVENSKU

Pokiaľ išlo o americké a západoeurópske vakcíny, obavy z nežiaducich účinkov mohli mať len konšpirátori. Pokiaľ ide o ruskú vakcínu, karta sa obrátila a z kritiky očkovania sa stal hlavný prúd.

Foto tasr
Dátum 21.02.2021

Vďakabohu za Rusko. Všimnite si, že akákoľvek kritická diskusia o rizikách protipandemických opatrení sa spustí vždy iba vtedy, keď niečo urobí Ruská federácia - dovtedy sa všetci tvárime, že je všetko v najväčšej pohodičke. 

1. Zoberte si očkovanie. Doteraz nikto v médiách nehovoril o tom, že očkovanie môže mať vedľajšie účinky, že nemôžeme robiť pokusy na Slovákoch, že to môže byť biologická zbraň a podobne. 

2. Stačila vyrehlená fotka s prezidentkou Čaputovou, ihla v pleci, nadpis Vakcína je úsmev a všetci sme sa tešili, ako nás milovaný americký Pfizer zachráni pred hnusobou. Jupí. 

3. Odrazu prišiel ruský Sputnik a už odvšadiaľ počúvame, že vakcíny môžu byť rizikové, že ľudia musia byť opatrní, že na ľuďoch nemožno robiť experimenty a tak. Konečne normálna diskusia o očkovaní. 

4. Je to presne tak. Ja osobne sa nedám zaočkovať práve kvôli tomuto - áno, obávam sa vedľajších účinkov vakcín a nie, nebudem pokusným králikom. 

5. Smiešne je len to, že pri americkej vakcíne sa tu všetci tvárili, že takéto obavy môžu mať len zlí konšpirátori a extrémisti a odrazu, pri ruskej vakcíne, ktorú navyše kladne zhodnotil britský vedecký časopis Lancet, je už z kritiky očkovania hlavný prúd - ako málo stačí. 

6. Stačilo vytiahnuť nenávisť voči Rusku - tá je silnejšia než všetky protipandemické opatrenia. Výborne. Ako krásne si strieľajú do vlastnej nohy.

7. To isté bolo pri práve na protesty. Kým sa protestovalo na Slovensku, tak sa posielali vodné delá, vláda z nás robila opice, všetci sme boli komunisti a fašisti a neviem, čo ešte. A vraj kvôli Covidu nemáš žiadne práva a máš iba sedieť v domácom väzení.

8. Ale akonáhle sa protestovalo v Rusku, už bolo všetko naopak. Protestovať je ľudské právo, Putin je monštrum, lebo to ľuďom zakazuje a čo tam po Covide - nech žije slobodáááá! 

9. Všímate si? Vďaka Putinovi dnes odrazu môžeme slobodne diskutovať o rizikách očkovania. Vďaka Putinovi dnes odrazu môžeme slobodne obhajovať právo ľudí protestovať. Ach, ďakujeme, báťuška! Robíš Slovensko lepším a slobodnejším! 

10. Rozmýšľam, ako otvoriť na Slovensku slobodnú diskusiu o rúškach. Možno keby začali Rusi vyrábať rúška a nebodaj by ich sem chceli doviezť - to by bolo. Odrazu by sa postavila Remišová s Valáškom, že rúška sú smrteľná zbraň a Putin nás chce nimi všetkých udusiť! 

11. Ostáva len dúfať, že v Rusku zakážu Ivermektin. To by pre našu kaviareň okamžite znamenalo, že tento liek je fantastický a odrazu by ho mali v tonách v každej nemocnici. Aké jednoduché!

12. A úplným darom z nebies by bolo, keby Putin prikázal v Rusku celoplošné testovanie. Už nikdy viac by nás Matovič nemohol znásilňovať, lebo testovanie by bolo okamžite vyhlásené za genocídu. Ja viem, Putin na rozdiel od Matoviča nie je blázon, takže to nikdy neurobí. Škoda - vyriešilo by to všetky naše problémy. 

13. Ale bez irónie: je choré že nenávisť voči Rusku diktuje politiku na Slovensku. Ľudia umierajú, ľudia prichádzajú o všetko, z ľudí robia "opice". A Remišová - alebo "pyšná princezná", ako jej vlastná koalícia najnovšie hovorí - nemá nič lepšie na práci, ako hejtovať ruský národ. Zvrátené. 

14. Keď mohla vetovať Matovičovo šialené testovanie, kvôli ktorým dnes máme rekordné čísla v úmrtiach na Covid, tak čušala ako voš pod chrastou. Ale keď môže kopať do Ruska, tak by najradšej vetovala aj Labutie jazero. 

15. Ja sa nedám očkovať, ale každý, kto sa dať očkovať chce, musí mať možnosť výberu - ak neveríš americkej vakcíne, mal by si mať možnosť vybrať si ruskú. Nič viac nechceme.

16. Ale v prvom rade musíme začať Covid liečiť a nielen rátať obete - Ivermektín tu mal byť už dávno, dnes to potvrdil aj Richard Sulík, čím len priznal, že vláda zlyhala a ľudia umierajú kvôli nej. 

Sú plní nenávisti, sú bezradní, sú rozhádaní a neschopní. Nie Sputnik je zbraň - to Matovičova vláda je zbraň. Ktorá zabíja a zabíja.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.