NICHOLSONOVÁ: KEĎ VLÁDA BLOKNE FB PROFILY BLAHU A FICA, SENIORI SA ZAČNÚ OČKOVAŤ

Lucia Ďuriš Nicholsonová, europoslankyňa: Vakcína, ktorá hlavne starým a zraniteľným ľuďom môže dokázateľne zachrániť život, je zadarmo. To samo o sebe je benefit.

Foto Facebook/Lucia Ďuriš Nicholsonová
Dátum 01.12.2021

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová na svojom facebookovom profile 1. decembra 2021 na margo nesúhlasu sulíkovcov s Matovičovým návrhom zaviesť 500-eurové poukážky za očkovanie vyhlásila:

V tomto úplne podporujem SaS. Ani 500€, ale ani 150€, ani poukazy na dovolenku.
Vakcína, ktorá hlavne starým a zraniteľným ľuďom môže dokázateľne zachrániť život, je zadarmo. To samo o sebe je benefit.

Ľudia len musia prestať čítať konšpiračné teórie od lunetických dezinformátorov. Nech vláda blokne FB profily Blahu a Fica a seniori sa začnú očkovať.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.