O ČOM NAŠE MÉDIÁ MLČIA: RAKÚŠANIA V ŠTRAJKOCH STÁLE NEPOĽAVUJÚ!

VIDEO + FOTO: V posledných týždňoch žili Rakúšania protestmi proti lockdownu či zavedeniu povinného očkovania od budúceho roku. Hoci naše médiá mlčia, rakúski novinári aj naďalej zverejňujú tamojšie neutíchajúce štrajky nespokojných občanov. Remeselníci prestali pracovať, lekári zatvorili ordinácie, autá polepili symbolmi, ktoré demonštrujú nesúhlas s povinným očkovaním. 

Foto Wochenblick AT
Dátum 02.12.2021

V posledných týždňoch žili Rakúšania protestmi proti lockdownu či zavedenia povinného očkovania od budúceho roku. Po krátkom čase však zostalo v našich médiách o Rakúsku podozrivo ticho, rakúski novinári však aj naďalej zverejňujú tamojšie neutíchajúce štrajky nespokojných občanov. 

Na rakúskej stránke www.wochenblick.at sú zverejnené informácie, videá a aj fotky, ktoré dokazujú, že protesty v krajine stále neutíchajú, práve naopak. Včera (1. 12. 2021) noviny informovali:

Zdroj: Wochenblick

Začal sa štrajk. Viac ako dva milióny Rakúšanov sa doteraz dokázali vyhnúť vakcinácii. V budúcom roku to pre nich môže znamenať pokutu až 14 400 eur alebo dokonca väzenie. Tisíce ľudí sú v uliciach a stále sa zapájajú ďalší, dokonca varujú vládu, že zatvoria fabriky.  Deje sa tak v celom Rakúsku! Máme prvé záznamy z Linzu, Grazu, Innsbrucku a Viedne: Je to obrovské! 

Zdroj: Wochenblick

Viac ako tisíc ľudí sa už v čase obeda prechádzalo centrom hornorakúskej metropoly Linz, aby štrajkovalo proti povinnému očkovaniu. Obrovské množstvo Rakúšanov, ktorí nedemonštrujú, zvolilo iné formy protestu: remeselníci prestali pracovať, lekári zatvorili ordinácie, autá polepili symbolmi, ktoré demonštrujú nesúhlas s povinným očkovaním. 

Zdroj: Wochenblick

VIDEO:  ⬇︎  ⬇︎  ⬇︎ 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.