ODBORNÍCI RADIA, AKO SA VYHNÚŤ KORONAVÍRUSU

Ochorenie spôsobene koronavírusom SARS-CoV-2 je v našej krajine už od marca. To čo sa ale stále ukazuje ako najúčinnejšia ochrana, je zásada R.O.R. – ruky, odstup, rúško. 

Foto www.pekneruska.sk
Dátum 01.10.2020

Rúška sú tak veľmi potrebné pre zastavenie šírenia vírusu a ich cena je na trhu veľmi priaznivá, pričom výber je naozaj veľmi široký. Stránka PekneRuska.sk  ponúka jednu z najširších ponúk na Slovenskom trhu, pričom ceny opakovateľne použiteľných rúšok začínajú už od 1,176 € za kus, v prípade zakúpenia tohto produktu

Ak by ste mali záujem o rúško z edície ZVLÁDNEME TO, kde máte luxusne vyšitý znak Slovenskej republiky, nákup môžete realizovať na tejto stránke. V ponuke je viacero farebných variant a zapínaní.

Do pozornosti by sme určite dali aj špeciálne 2-vrstvové rúško z antibakteriálnej bavlny s časticami striebra, ktoré sa svojim účinkom vyrovná respirátoru FFP2, pričom je aktuálne ponúkané vo výraznej zľave.

Ak by ste si na rúško radi umiestnili vlastný motív, je tu pre Vás unikátne rúško s vlastným motívom. Môžete si vybrať z predvolených motívov, alebo vložiť vlastný obrázok, či text, ktorý Vám radi vyrobia už od 1 kusu. Rovnako sú k dispozícií aj rúška s detským motívom.

Všetky rúška sú opakovateľne použiteľné, môžete ich prať v práčke a následne kľudne aj prežehliť. Sú v univerzálnej veľkosti a sadnú každému.

Ak uprednostňujete jednorazové rúška, tie sú rovnako za veľmi priaznivé ceny a dostupné už od 1 kusu, prípadne v 50 kusových výhodných baleniach.

Netreba zabúdať ani na pravidelnú dezinfekciu rúk, pričom cena univerzálneho produktu BURBEGEL je aktuálne najnižšia na trhu.

Rovnako dôležité je stále aj používať jednorazové rukavice, ktoré sú aktuálne v ponuke za naozaj symbolickú cenu.

Nakoniec určite každého poteší, že je možné si zakúpiť aj jednoduchý domáci test na COVID-19, prípadne skvelú novinku a to masku na tvár, ktorá je veľmi praktická a sadne každému.

 

Z bohatej ponuky si určite vyberiete produkt, ktorý Vám najviac vyhovuje a ktorý Vám budú môcť doručiť v Bratislave a okolí do 24 hodín a pre iné lokality do 48 hodín. Rovnako tovar doručia do akejkoľvek inej krajiny sveta.

Svojim nákupom dokonca pomáhate. Časť peňazí je vždy určená na nákup rúšok pre neziskové organizácie (najmä nemocnice a zdravotnícke zariadenia), ktoré požiadajú o rúška. Viac o tom ako pomáhate svojim nákupom, nájdete na www.pekneruska.sk/pomahame 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.