OĽANO: PANI PREZIDENTKA, PÁN PREMIÉR, BUDÍČEK!

Tento týždeň ukázal, kto skutočne bojuje za nezávislosť a slobodu polície a kto znovu zavádza systém našich ľudí. Zástupcovia Progresívneho Slovenska a KDH rozohrali z pozície ministrov nechutnú mocenskú hru, do ktorej zatiahli aj poctivých policajtov.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 23.07.2023

Tento týždeň ukázal, kto skutočne bojuje za nezávislosť a slobodu polície a kto znovu zavádza systém našich ľudí. Zástupcovia Progresívneho Slovenska a KDH rozohrali z pozície ministrov nechutnú mocenskú hru, do ktorej zatiahli aj poctivých policajtov, ktorí si len robili svoju prácu a išli po korupcii na najvyšších miestach. Tento škandál nesmie zostať bez odozvy a očakávame, že pani prezidentka aj pán premiér budú rázne konať. Rozviazané ruky polície sú pre nás jasnou prioritou a nikdy nezradíme náš základný sľub daný voličom!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.