OPITÝ DOLINSKÝ V TELEVÍZII KONČÍ - NAHRADÍ HO MARTINÁKOVÁ

Policajti dostali hlásenie na linku 158, s tým, že moderátor odišiel podgurážený na aute z Pezinka späť domov do Bratislavy. Muži zákona ho čakali pred domom, odkiaľ priamo putoval do cely, kde strávil noc. Dolinskému policajti namerali 1,77 promile alkoholu v tele. 

Foto TA3
Dátum 06.05.2021

Moderátora Norberta Dolinského nahradí v diskusnej relácii TA3 V politike výkonná riaditeľka programu a spravodajstva TA3 Zuzana Martináková. Moderátor vo funkcii a pred kamerami končí po tom, čo ho v utorok zastavila policajná hliadka a zistila mu za volantom 1,77 promile alkoholu v tele. Policajti dostali hlásenie na linku 158, s tým, že moderátor odišiel na aute z Pezinka späť domov do Bratislavy. Muži zákona ho po tejto informácii čakali pred domom v bratislavskej Trnávke, odkiaľ priamo putoval do cely, kde strávil noc.  

V televízii sa uvažuje aj o úplne novej tvári relácie V politike. Ako uviedla Oľga Dúbravská, Dolinský odviedol za 10 rokov skvelú prácu a budú spoločne hovoriť o možnosti ďalšieho uplatnenia v televízii, avšak mimo kamier. O treste za svoj priestupok bude rozhodovať OS Bratislava II v piatok 7. mája o 10:00 h.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.