ORBÁN: FICO JE VLASTENEC, TEŠÍM SA NA NAŠU SPOLUPRÁCU

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán v nedeľu blahoželal predsedovi Smer-SD Robertovi Ficovi k víťazstvu v predčasných parlamentných voľbách. Hádajte, kto je späť! Gratulujem Robertovi Ficovi k nespochybniteľnému víťazstvu v slovenských parlamentných voľbách. Vždy je dobré spolupracovať s vlastencom. Teším sa na to! napísal Orbán.

Foto tasr/ap
Dátum 01.10.2023

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán v nedeľu blahoželal na sociálnej sieti X predsedovi Smer-SD Robertovi Ficovi k víťazstvu v sobotňajších predčasných parlamentných voľbách, informuje spravodajca TASR v Budapešti. "Hádajte, kto je späť! Gratulujem Robertovi Ficovi k nespochybniteľnému víťazstvu v slovenských parlamentných voľbách. Vždy je dobré spolupracovať s vlastencom. Teším sa na to!" napísal Orbán.

Po sčítaní 99,9 percent hlasov skončila na prvom mieste strana Smer-SD so ziskom 22,94 percenta hlasov. Za ním skončilo Progresívne Slovensko s 17,96 percentami a Hlas-SD, ktorý získal 14,7 percent hlasov. Do parlamentu sa podľa neoficiálnych výsledkov dostalo sedem politických subjektov.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.