PÁN PREMIÉR: „POSRALI STE TO!“

Lucia Tomečková: Pán premiér, považujem Vás za najnezodpovednejšieho občana krajiny, ktorý svoju totálnu neschopnosť najprimitívnejším spôsobom vylieva na plecia občanov, ktorým má slúžiť. Od marca ste neurobili vlastne nič.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 26.09.2020

Šéfredaktorka dalito.sk Lucia Tomečková venovala súčasnému premiérovi Igorovi Matovičovi blog s názvom: Ešte stále nič, pán premiér? Tak inak, vaším slovníkom: „Posrali ste to!“ Svoj blog začína oslovením premiéra s tým, že Matovič jej ukradol krajinu a nádej, ktorú jej už nikto nevráti. Lucia Tomečková mala nádej v lepšie Slovensko, ktoré tak miluje. Nádej na slušný život, ktorú Slováci potrebovali a očakávali. Šéfredaktorka hovorí o nádeji, keď Matovič stál pred Počiatkovou vilou, ktorú sľúboval vrátiť Slovensku a zlodejov potrestať. 

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

DOKEDY BUDE MATOVIČ VULGÁRNE URÁŽAŤ A PONIŽOVAŤ SLOVÁKOV?

 

Premiér Igor Matovič nevyberaným spôsobom zaútočil na občanov Slovenskej republiky, ktorým sa tradične pomstí novými, tvrdšími opareniami. Falošne sa prihováral pred pár dňami nevestičkám, ktorým on chce pomôcť a nie ničiť im život, opak je však pravdou. Svadby budú od 1. 10. povolené len do 30 ľudí.

 

Jeho spôsoby, ktoré predvádza pred očami verejnosti nie sú ničím iným ako útokom na zakladanie tradičných rodín, ktoré plánujú mladé páry. Namiesto najkrajšieho dňa v živote, im ostanú oči pre plač. Matovič si vôbec neuvedomuje, že sa zahráva s emóciami ľudí, na ktoré jedného dňa doplatí, do histórie sa určite zapíše ako ten najneschopnejší, najfalošnejší, najzákernejší a najmanipulovateľnejší predseda vlády, akého Slovensko počas novodobej histórie ešte nemalo.

 

Premiér hystericky neurážal len občanom Slovenska, dnes si dovolil spochybniť titul doktora Igora Bukovského, ktorému odkázal, že je blázon (no neviem, kto tu má papier, že je na hlavu), ktorý šíri bludy o koronavíruse na ktoré ľudia doplatia životmi. Igor Bukovský na tieto výroky zatiaľ nereagoval, ale oznámil, že štátny Slovenský rozhlas, v ktorom mal pravidelnú rubriku o zdraví a životnom štýle, Slovenský rozhlas - Rádio Slovensko pozastavil. 

„Takmer som Vám uverila. Keď som si však pozrela kandidátku OĽaNO a videla tam aj ľudí, ktorých poznám osobne, niečo mi hovorilo, že ak neviete „akí sú to ľudia“, tak potom, aký ste líder Vy?

Vďaka Vám sa už za Slovensko veľmi hanbím. Krajiny, kde stále žijú zodpovední ľudia, ktorí si však to, čo predvádzate, nezaslúžia. Lebo nie sú obyčajní, ale nároční. Kolektívnu vinu, ktorú na nich prenášate prstom ako na jednobunkové organizmy, to je anarchia na najvyšších poschodiach.

Lepšie by som to nenapísala, ako pán učiteľ Peter Vadkerti na vašom sociálnom profile, pod ďalšiu smršť vašich primitívnych obvinení spoluobčanov. „Nie, že občania to nezvládli. Ľud to zvládol na výbornú sám, šili sme si rúška. Ostali sme zatvorení doma a museli sa prispôsobiť. Učitelia bez techniky a vybavenia učili ako sa dalo. Lekári robili čo mohli. Práve vy tam hore politici ste to nezvládli. Nedali ste dohromady ani základné manažérske a organizačné opatrenia. Nebolo nariadenia, čo by nemalo v sebe chaos a otázniky a výnimky a zmeny. Vy ste to nezvládli.

“Pán premiér, považujem Vás za najnezodpovednejšieho občana krajiny, ktorý svoju totálnu neschopnosť najprimitívnejším spôsobom vylieva na plecia občanov, ktorým má slúžiť. Od marca ste neurobili vlastne nič.

Doteraz sa zachraňuje sám kto môže a ako vie. Veď Vy ani neviete naozaj nezodpovedných potrestať, ešte aj na to vyzývate, na udávanie“ napísala Lucia Tomečková.

Šéfredaktorka dalito.sk ďalej vyratáva, čo Matovič Slovákom nasľuboval a od marca nič neurobil!

„Nezodpovedne ste prestali informovať médiá a odpovedať na dôležité otázky.

Dodnes nevieme, ako ste krajinu zásobovali ochrannými prostriedkami.

Nepripravili nemocnice technicky ani ľudsky a obmedzili dostupnosť zdravotnej starostlivosti ako takej.

Nijako ste nepomohli ani hygienikom. Prihodili ste biznis so slovenskými testami, ktoré sa ukázali nepresné. (a kde sú vôbec?) Neochránili ste najcitlivejšie osobné údaje covid obyvateľov.

Od jari ste nechali mnohých bez akéhokoľvek príjmu.

A čo je najhoršie, zvolili ste spôsob komunikácie, ktorý totálne rozvrátil vzťahy medzi ľuďmi, rodinami, susedmi… rozvrátili ste Slovensko a svojimi výlevmi ho postavili na štart anarchie. Ešte stále nič, pán premiér? Tak inak, vaším slovníkom: „Posrali ste to!“ uzavrela svoj blog šéfredaktorka dalito.sk Lucia Tomečková

Zdroj: https://www.dalito.sk/este-stale-nic-pan-premier-tak-inak-vasim-slovnikom-posrali-ste-to/

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.