PAŠEK ML. SPÁCHAL SAMOVRAŽDU, PRETOŽE SA VINIL ZA SMRŤ BORISA SÁDECKÉHO

Len 24-ročný hokejový talent Boris Sádecký mal Pašekovi ml. povedať, že sa necíti dobre a radil sa s ním, či má alebo nemá ísť na vyšetrenia. Pašek ml. mu povedal, aby hral.

Foto sita/ľudOVÍT VANIHER
Dátum 12.11.2021

Kriminalisti odhalili motív samovraždy Dušana Pašeka ml. Generálny riaditeľ a viceprezident Bratislava Capitals neuniesol ťarchu tragickej smrti hokejistu Borisa Sádeckého, ktorý hral v tomto klube. Informuje o tom Denník Pravda, pre ktorý to povedal vysokopostavený zdroj z polície. Pašek ml. spáchal samovraždu len dva dni po úmrtí mladého hokejistu Sádeckého. Z obsahu listu vyplýva, že šéf klubu prevzal zodpovednosť za smrť hokejistu. Za vinníka jeho tragédie v mladom veku označil seba. Len 24-ročný mladík sa necítil dobre už na začiatku ligovej sezóny. Radil sa s Pašekom, či má podstúpiť špeciálne vyšetrenia, čo by znamenalo, že nejaký čas by za klub nehral. Pašek ml. povedal Sádeckému, aby hral.

Dušana Pašeka ml. našli obeseného na bratislavskej Kolibe 5. novembra. Boris Sádecký odpadol počas zápasu v Dornbirne 29. októbra. Po kolapse ho sanitka previezla na jednotku intenzívnej starostlivosti. Žiaľ, lekárom sa už nepodarilo zachrániť mu život. Sádecký v nemocnici zomrel 3. novembra.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.