PELLEGRINI: ZA ZLYHANIE KOLLÁRA ZAPLATIA VŠETCI ĽUDIA S TITULOM

Peter Pellegrini: Ak bude rovnaký politický postoj celej vládnej koalície, naši poslanci sú pripravení podpísať sa pod návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu s návrhom na odvolanie predsedu Národnej rady SR.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 29.06.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Peter Pellegrini 29. júna 2020.

Igor Matovič a hnutie OĽaNO dnes potvrdili, že v rámci udržania moci sú schopní spreneveriť sa všetkým svojim sľubom o čistote v politike. Namiesto jasnej požiadavky na vyvodenie zodpovednosti druhého najvyššieho ústavného činiteľa za "zlodejinu", ide spraviť pohon na celý národ s neuveriteľným a ničím nepodloženým tvrdením, že polovica vysokoškolských titulov na Slovensku je falošných.

Za zlyhanie jedného človeka teda majú zaplatiť všetci vysokoškolsky vzdelaní ľudia, ktorým chce vláda preverovať ich tituly. Ak je náhodou ich zamestnanie naviazané na tento titul, môžu prísť aj o tú. Boris Kollár pritom nepríde o nič. Ak bude rovnaký politický postoj celej vládnej koalície, naši poslanci sú pripravení podpísať sa pod návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu s návrhom na odvolanie predsedu Národnej rady SR.

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.