POĎME VOLIŤ!

Nuž všetko sa to zbehlo tak, že v posledný septembrový deň pôjde o veľmi veľa. O to, či Európska únia, do ktorej sme vstupovali ako do mierového spolku podporujúceho hospodársku spoluprácu a obchod, podľahne tlaku zadlženej Ameriky, nikým nevolenej WHO, švábom z Davosu, kde spriada nový svetový poriadok Klaus Schwab so svojím Svetovým ekonomickým fórom a či sa EÚ na čele s pani od Leyenov stane fakticky našou jedinou vládou. 

Foto SITA/MARTIN MEDŇANSKÝ
Dátum 09.09.2023

Pohoda, v istom zmysle eliminujúca štátny sviatok sv. Cyrila a Metoda, vstupuje do našich životov rok čo rok. Nie tak dávno vzala jej (a Kaščákova) strecha život niekoľkým účastníkom. Vlani hanlivo odohnala spomedzi seba katolíckeho biskupa. A tohto roku spojila „nevládny sektor“, aby ovládol mysle mladých, údajne 80-tisíc váhajúcich, či ísť a či neísť voliť. Lebo ak neprídu, bude zle-nedobre a budú musieť zo Slovenska odísť. A oni neodídu, len ak... hlasy dostanú tí správni, teda prívrženci LGBTI+, spomedzi ktorých jeden, zrejme šťastne „vydatý“ za istého Georgea, chce znížiť naše údajne vysoké dôchodky, iní chcú pripraviť dôchodcov o bývanie. Jedným slovom, vyhrať majú tí, ktorí nastolia na našom milom Slovensku Nový svetový poriadok.

My ostatní tiež máme právo vysloviť svoje argumenty, prečo by nielen 80-tisíc mladých, ale všetci váhajúci občania Slovenska mali prísť k urnám. Aj keď naše „právo“ nie je rovnaké, lebo nám netečú peniaze od Sorosa a ani terajšej bratislavskej vlády, ktorá sorosovcom len nedávno poslala 21 mil. eur. Aj my nehonorovane, a preto úprimne hovoríme: Poďte k urnám, voliči, lebo...

Cesta k debilizácii národa

Nuž všetko sa to zbehlo tak, že v posledný septembrový deň pôjde o veľmi veľa. O to, či Európska únia, do ktorej sme vstupovali ako do mierového spolku podporujúceho hospodársku spoluprácu a obchod, podľahne tlaku zadlženej Ameriky, nikým nevolenej WHO, švábom z Davosu, kde spriada nový svetový poriadok Klaus Schwab so svojím Svetovým ekonomickým fórom, s vplyvom aj na agendu OSN – a či sa EÚ na čele s pani od Leyenov stane fakticky „našou“ jedinou vládou. A bezhlavo presadí idey „veľkých mágov“ globalizácie, už mŕtveho Calergiho či Brzezinského, ale ešte stále žijúceho starého Sorosa, no i jeho prihriateho syna, Gatesa, Fauciho atď. Načrtnime si, o aké idey ide a odpovedzme na otázku: Po ich aplikácii sa život na Slovensku zlepší? Má vôbec šancu zlepšiť sa?

Úsilie o zníženie populácie na planéte na „zlatú miliardu“, ba ešte na menej, sa začalo tzv. pandémiou COVID-19 a vakcináciou. To označil „Boh Stvoriteľ“ nového sveta Schwab za východisko pre veľký reset, teda veľký rozklad. A sľubujú ďalšie „kroky“. Degeneráciu tradičnej kultúry nezmyselnými a protiľudskými agendami typu gender, LGBTI+, zmenami pohlavia a ovplyvňovania či ohlupovania detí už odmalička. Sľubujú znižovanie úrovne školstva formou „inkluzívneho vzdelávania“, čo neznamená nič iné, iba „čakanie“ lepších na horších, a to je najlepšia cesta k debilizácii národa. Pôjde o dehumanizáciu, nahradenie ľudí robotmi (umelou inteligenciou).

Strašenie uhlíkovou stopou

Najnovším nezmyselným hitom je strašenie „uhlíkovou stopou“ v rámci Zeleného paktu (Green Dealu), čo má zlikvidovať tradičný automobilový priemysel a prejsť na nebezpečnú elektromobilitu (niektorí nazývajú elektromobily „pohybujúcimi sa krematóriami“) – akoby elektrina padala z neba a jej výroba neznečisťovala ovzdušie. Už prijali nezmyselnú Agendu 2030 a 2050, dezinterpretujú klimatický vývoj na Zemi, keď na južnom póle ľadu neubúda, ale pribúda. Planéta je vraj ohrozená napr. mojím pobytom v hoteli v dvojposteľovej izbe za 85 eur – kde som iba spal, nič nespotreboval, o čom ma informuje výpis z účtu Tatrabanky: spotreba CO2 27,97 kg, čo je „porovnateľné s emisiou 53 pracích cyklov pri teplote 60 °C“. No let bombardéra, preprava plynu cez Atlantik, nezmyselné luxusné lety na samity – tie nevytvárajú CO2? Okrem zákazu spaľovacích motorov hrozí aj zákaz plynových kotlov, zákaz kúrenia drevom a uhlím atď. Súčasťou „resetu“ je aj obmedzovanie poľnohospodárstva, na tom základe príde hlad a nahradenie tradičnej výživy hmyzom. EÚ to už odklepla.

Na ľudí „stimulujúco“ pôsobí strach, prežili sme lockdowny a nezmyselné sankcie, ktoré sú cestou k dezindustrializácii a inflácii ako najľahšiemu spôsobu zbedačenia národov. Na spadnutie je digitálna mena centrálnych bánk (CBDC) ako základ totálnej kontroly a následne obmedzenia života ľudí. A všetko do seba zapadá: prekročenie dovolenej „produkcie CO2“ povedie k obmedzeniu prístupu k vlastným peniazom, aby si, človeče, nemohol pokračovať v „produkcii CO2“, ale aj napríklad v sledovaní „nevhodných informácií“ (oni, samozrejme, povedia, ktoré to sú).

A všetko to má zavŕšiť vytvorenie „nových národov a nových jazykov“ v Európe, výmena európskeho obyvateľstva podporovanou imigráciou z tretích štátov, osobitne s cudzou, neeurópskou kultúrou. Ak sa tak stane, prídu k nám nepokoje a boje z Paríža a iných západných metropol. Súčasťou svetovládnych zámerov už „od vekov“ je decimovanie Slovanov. Dnes tomu nasvedčuje konflikt na Ukrajine, kde „zabíja brat brata“, s možným prerastením do tretej svetovej vojny. Tá by – koniec koncov – cez jadrové zbrane radikálne znížila počet obyvateľstva na planéte, čo je otvoreným zámerom svetovládcov.

Prekonajme nesvornosť

Slovenskí národovci, ak vy neprídete voliť a „oni“ prídu, toto všetko k nám príde. To nie sú vymyslené konšpirácie, ale reálne hrozby, na čo sú desiatky oficiálnych dokladov – tie však naše „veľké médiá“ ani len nespomenú.

Vidíme a denne cítime, ako EÚ čoraz väčšmi ignoruje zmysel svojho vzniku. Už nejde o hospodársku spoluprácu, ale jej brzdenie, už nejde o mier (a to už tobôž vraj „obrannému“ spolku NATO!), ale podporuje vojnu. Mieša sa do vnútorných záležitostí štátov a národov, do ich kultúry a tradícií, poslúcha a plní vôľu USA a všetkých „nadnárodných“ inštitúcií.

Isteže, ak sa nedá EÚ „umravniť“, treba pripraviť okamžitý slovexit. Lepším riešením by však bol V4exit, a to najmä preto, že osamelé Slovensko s podielom 0,7 percenta na HDP Európskej únie by to malo ťažké. Preto je taká nevyhnutná – a zároveň z „ich“ strany brzdená – spolupráca s našimi susedmi. Hej, za všetkým sú peniaze, USA majú dlh nepredstaviteľných 76-tisíc miliárd USD. Nikdy ho samy nezvládnu rovnako, ako nezvládali v histórii. Potrebujú na to zotročiť celý svet, na prvom mieste Európu, EÚ. Zdá sa, že Briti, kde sa varí „guláš“ svetových dejín, práve preto múdro z EÚ ušli.

Na Západe je teraz veľmi obľúbené: niet alternatívy, iba prijať migrantov, iba prijať Green Deal, iba bojovať proti Rusku, pretože keby vyhralo, tak je to koniec Západu. A u nás? Prevládajú mierové a protivojnové názory. Ktorým nerozumie prezident Ukrajiny, ale ani naša správkyňa paláca. Sama sa v rozhovore práve s kyjevským komikom usvedčila, že nerozumie ničomu. Nevie dokonca ani len to, že Dunaj a ani Váh netečú cez Vojany, a že tamojšia „hydroelektráreň“ nie je súca na zaplavenie časti Slovenska...

Je čas prekonať našu špecifickú vlastnosť, nesvornosť. Prísť k urnám a voliť lepšiu a nie horšiu budúcnosť nielen oných 80-tisíc mladých Slovákov.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.