PREČO A KOMU ĽS NAŠE SLOVENSKO PREKÁŽA?

VIDEO: Prečo prekáža ĽS Naše Slovensko? Preto, že jej predseda ako prvý upozornil na hrozbu migrantov? Preto, že otvorene chce preč z NATO? Preto, že sa nebojí odchodu z EÚ?

Foto tasr/martin BAUMANN
Dátum 13.09.2023

ĽS Naše Slovensko nemá šancu dostať sa do tzv. médií hlavného prúdu. Prečo? Žltý denník Pravda v rámci predvolebných vydaní uverejňuje Anketu politických strán. A píše: „Denník Pravda oslovil všetky relevantné strany, ktoré majú – po prvé – v prieskumoch nad päť percent a – po druhé – nie sú extrémistické.“

To sú teda príčiny, pre ktoré sa o ĽSNS nesmie vedieť. Poďme najprv k tej druhej príčine. ĽSNS je jediná strana, ktorá má „na papieri“, v rozhodnutí päťčlenného senátu Správneho kolégia Najvyššieho súdu z 29. apríla 2019, toto: zamietol žalobu generálneho prokurátora na jej rozpustenie. Lebo nenašiel dostatok dôvodov, lebo nie je – extrémistická. A kto je u nás extrémista? Zrejme Robert Mihály, šéf Antify. A zaiste aj tlsté vulgárne vykrikujúce Ono, ktoré hovorí o svojom ľavicovom extrémizme.

​​

A čo stredný Šimečka s otázkou dehonestujúcou Slovákov: „Načo blcha kašle, keď nemá pľúca?“ alebo s konštatovaním, že „Slovensko je čierna diera, v ktorej nenávratne miznú všetky rozumné myšlienky, jej gravitácii neunikne žiaden pokus o slobodné bytie a skončíme všetci v slovenskom jazyku, ktorý je fialový, drevený a napuchnutý ako jazyk obesenca.“ A v pražskej debate s „elitnou novinárkou“ Tódovou odkázal Slovákom: je strašné, že ešte stále veria v Boha!

A teraz k oným percentám. V prieskumoch organizovaných súkromnými, teda niekým platenými agentúrami, výtlak ĽSNS mierne stúpa, no zatiaľ neprekročila tri percentá. S jasným cieľom ovplyvniť voličov: tým je škoda dávať hlas, lebo – aj tak prepadne. V skutočnosti na stretnutiach s ľuďmi, ale napríklad aj pri náhodných rozhovoroch, napríklad v rýchliku na trati Poprad – Bratislave spomedzi piatich diskutujúcich jedna osoba to povedala otvorene, druhá skryte.

A tak odpovedzme na otázku: prečo prekáža ĽSNS? Preto, že jej predseda ako prvý upozornil na hrozbu migrantov? Preto, že ĽSNS otvorene chce preč z NATO? Preto, že ĽSNS sa nebojí odchodu z EÚ? Boja sa len tí, ktorí nevedia, že Slovensku by po ekonomickej stránke bolo rovnako „dobre“ v EZVO so sídlom v Ženeve, ktoré má zmluvu o voľnom obchode s EÚ a s ďalšími 60 štátmi sveta?

Rozmýšľajme srdcom, priatelia!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.