PREDSEDA PSN ROMAN STOPKA ZABLAHOŽELAL PUTINOVI A RUSKU

Roman Stopka: Pre PSN je na prvom mieste územná celistvosť SR, zvrchovanosť a nedotknuteľnosť hraníc, ochrana jej štátotvorného národa, ochrana zväzku ženy a muža, podpora tradičnej rodiny, ale aj ochrana národných záujmov.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 03.07.2020

Predseda politickej strany Práca slovenského národa (PSN) Roman Stopka zablahoželal prezidentovi Ruskej federácie Vladimirovi V. Putinovi a ruskému národu k výsledkom referenda o zmenách a doplnení Ústavy Ruskej federácie.

„Prezident Vladimir Putin získal mimoriadne silný mandát a súhlas na vykonanie zmien v základnom dokumente štátu, v ktorom okrem iného sa bude štát opierať o fakty, že Ruská federácia zabezpečuje ochranu svojej suverenity a územnej celistvosti. O činnosť a výzvy smerujúce k pozbaveniu (čo aj) časti územia RF sú zakázané. Ruská federácia je pokračovateľkou svojej tisícročnej histórie a zachováva si pamiatku o svojich predkoch a vieru v Boha…ctí si pamiatku na obrancov Vlasti (Otčiny) a zabezpečuje ochranu historickej pravdy. Ruská federácia môže byť členom medzinárodných organizácii a odovzdať im časť svojich právomocí pokiaľ to nemá za následok obmedzenie práv a slobôd človeka a občana (RF) a neprotirečí to základom ústavného poriadku RF. Štát ochraňuje rodinu a inštitúciu manželstva ako zväzku muža a ženy a vytvára podmienky pre dôstojnú výchovu detí v rodine.

Toto sú myšlienky, ktoré sa prelínajú s programovou stratégiou slovenskej politickej strany Práca slovenského národa (PSN) uviedol pre Extra plus predseda PSN Roman Stopka. Pre PSN je na prvom mieste územná celistvosť SR, zvrchovanosť a nedotknuteľnosť hraníc, ochrana jej štátotvorného národa, ochrana zväzku ženy a muža, podpora tradičnej rodiny, ale aj ochrana národných záujmov pred medzinárodnými záujmami“ povedal Roman Stopka. 

Zdroj: https://www.psn.sk/21-aktuality/psn-v-politike/189-predseda-psn-roman-stopka-zablahozelal-putinovi-a-rusku

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne