PREZIDENTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ BY MALA ZASTAVIŤ NE-CHLAPA MATOVIČA!

Lekári sa dnes musia spojiť a nemôžu sa nechať osočovať neodborníkom s modrou knižkou! Ak prezidentke SR záleží na osude slovenského národa, mala by zastaviť Matovičovo šialenstvo. Veríme, že naša prezidentka Zuzana Čaputová má nielen moc, ale aj zdravý rozum! 

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 29.10.2020

Dnes neuveriteľným a podlým spôsobom zaútočil minister obrany Jaroslav Naď na prezidenta Slovenskej lekárskej komory Mariana Kollára, ktorý sa viac ako 40 rokov venuje medicíne a záchrane ľudských životov a 20 rokov sa stará o zabezpečenie lepších podmienok pre našich lekárov, ktorých prácu veľakrát nevieme doceniť. Pritom ide o vedomostné a odborné autority, ktoré často bojujú o záchranu ľudského života do posledného dychu. Verte mi, viem o čom hovorím, poznám niekoľko takýchto slovenských kapacít.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

Členovia ozbrojených síl, policajného zboru a hasičského zboru, ktorí sú zapojení do toho diania a musia si plniť svoje povinnosti, lebo sú v práci, nemajú na výber.

 

Čo však majú na výber je správať sa slušne a neterorizovať vlastné obyvateľstvo, lebo všetci sme na jednej lodi.Mali by pamätať na to, že aj oni majú svoje rodiny, deti, ženy, či priateľky a raz budú odkázaní na pomoc iných, ktorí majú svoj názor a zdravý rozum a iste by ich nepotšilo, keby sa im zrazu národ otočili chrbtom len preto, že ich šikanovali, lebo si to želal premiér Matovič či minister Naď.  

Preto považujem vyjadrenia Igora Matoviča na adresu Mariána Kollára za niečo absurdné, čo už ani nestojí za ďalší komentár, pretože Igor Matovič nevie vládnuť a Igor Matovič nesmie vládnuť! Nikdy som nemala ilúzie o ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi, že má rád slovenský národ, ale to čo predvádza v posledných dňoch je neodpustiteľné.

ČÍTAJTE TIEŽ: KOLLÁR: LEKÁROV NEBUDE OSOČOVAŤ MINISTER NAĎ

Minister obrany s modrou knižkou šikanuje nielen členov ozbrojených síl, ale najmä občanov Slovenskej republiky. Osočovaním a vyhrážaním sa lekárom mobilizáciou v mierových časoch a prezidentovi SLK Mariánovi Kollárovi prerazil morálne dno. Mariána Kollára som nikdy osobne nestretla a preto sa nebudem zaoberať jeho osobou, ale predpokladám, že ak sa 20 rokov udržal na stoličke prezidenta SLK, tak to s ním nebude také zlé. Matovičova vláda odstavila skutočných zdravotných odborníkov. Ako nedávno uviedol profesor verejného zdravia pre Extra plus Štefan Hrušovský, namiesto medicíny Slovensko znáša útrapy, v ktorých sa rúcajú ekonomické vyhliadky, upadá zdravotná starostlivosť a "špičkoví odborníci" sa starajú o jednu-jedinú nesmrtonosnú chorobu, ktorá sa nezriedka stáva smrtonosnou až pri zanedbaní ostatných chorôb. 

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČOVA VLÁDA ODSTAVILA SKUTOČNÝCH ZDRAVOTNÝCH ODBORNÍKOV

Okrem SLK sa vyjadrili k celoplošnému testovaniu aj všeobecní lekári Slovenska, ktorí upozorňujú na negatívne dôsledky tejto pripravovanej akcie, ktorá v skutočnosti pandémiu nezastaví. Pred pár dňami prezidentka SR Zuzana Čaputová povedala, že sa bude opierať o stanovisko odborníkov pri téme celoplošného testovania. A práve preto by pre pani prezidentku vyjadrenia týchto inštitúcií akými sú SLK, SVLS, či iných lekárskych a odborných kapacít mali byť záväzné. Lekári sa dnes musia spojiť a nemôžu sa nechať osočovať neodborníkom s modrou knižkou! Ak prezidentke SR záleží na osude slovenského národa, ktorého je najvyššou reprezentantkou, mala by si vypočuť názory nielen verejnosti, ale najmä lekárov a odborníkov. Na poste premiéra máme síce muža v nohaviciach, ale nie je chlap. Práve preto by sa prezidentka SR Zuzana Čaputová mohla prejaviť ako ozajstný chlap a zastaviť toto šialenstvo, ktoré vytvára Igor Matovič len preto, že má momentálne moc. Veríme, že naša prezidentka Zuzana Čaputová má však nielen moc, ale aj zdravý rozum! 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.