PRICHÁDZAJÚ ČAPUTOVEJ ČASY, KEDY SA ZDRAVIE STÁVA POLITICKOU ZBRAŇOU

Marián Tkáč: Beží štátna očkovacia korupcia, páchaná na dôchodcoch, len aby sa dali napichať. Od čias Rudolfa Zajaca pokračuje premena zdravia na tovar, mat-rozdávač ho dokonca povýšil na žetón do lotérie, a teraz prichádzajú časy Čaputovej. 

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 18.12.2021

Prichádzajú vianočné darčeky, veseľme sa, radujme sa!

Zapaľujeme štvrtú adventnú sviecu a nevieme sa deň čo dočkať čoraz prekvapujúcejších darčekov od „tamtých“ hore. Až takých nečakaných, že sa môže zdať, že nás chcú totálne schaotizovať. Nie, oni len takto to vedia potešiť ľudí na Vianoce. Keď už všetko pozatvárali a do menších kostolov sa vzhľadom na „uvoľnené“ predpisy „zmestí“ iba farár, kostolník a miništrant, buďme doma a tešme sa z toľkej nádielky! A nedajbože vyjsť z domu po 20,00! Vtedy ten vírus priam zúrivo napadá svoje obete!

Čo všetko sme už dostali? Beží štátna očkovacia korupcia, páchaná na dôchodcoch, len aby sa dali napichať. Od čias Rudolfa Zajaca pokračuje premena zdravia na tovar, mat-rozdávač ho dokonca povýšil na žetón do lotérie, a teraz prichádzajú časy Čaputovej. Zdravie sa stáva politickou zbraňou, ktorá možno odstrelí Slovákom aj internet. Ak teda povinne neprijmeme – neznáme sérum do vlastného tela.

Vakcíny a vakcíny a vakcíny. Za ktoré nik nenesie zodpovednosť, ani výrobcovia, ani vlády, ani lekári. Už sú vyrobené a musia sa minúť za každú cenu. Veď už aj najväčšia Európanka, šéfka Európskej komisie Uršuľa von der Leyenová, cez muža zapojená do farmabiznisu, vyzýva, ehm, diskutovať o povinnej vakcinácii, veď... ako k tomu prídu farmafirmy, že nevakcínovaných je ešte 150-miliónov Európanov?! Mimochodom, to je tá Uršuľa, ktorá si tak dobre rozumie s našou Zuzanou, pamätáte, pred prezidentským palácom sa lúčili s prekríženými rukami na prsiach. ... aby čoskoro do Grasalkovičovho paláca zavítal František Bergoglio, ktorému na krku nevisí kríž s Ukrižovaným, ale s akýmsi „ovcovodom“ - tiež s prekríženými rukami! Akoby priatelia na život a na smrť. Aj na smrť...

Ďalší darček priamo od Mikulca, chudák možno netuší, ale výdatne pomáha zrodu inej Európy, s inými štátmi, národmi, jazykmi, kultúrami. Mikulec sám od seba(?) odklepol prísun migrantov z priateľských a mierumilovných kultúr Afganistanu a okolia. Tento náš premiant predbehol Maďarov, Poliakov i Čechov o tri konské dĺžky!

A ešte... Na pripomienkach je už slovensko-americká zmluva o „dočasnom pobyte“ amerických vojakov bez akéhokoľvek dodržiavania slovenských zákonov. Najmä starším je slovné spojenie „dočasný pobyt“ veľmi známe. Ten posledný trval 23 rokov.

A čaká nás dojemná zdravotnícka starostlivosť o naše deti v školách. Zdravotné sestry, ktorých je už aj tak veľký nedostatok, budú poletovať po školách a štepiť žiačikov poza chrbát rodičov, ak sú už takí neoblomní a nechcú dopriať svojím ratolestiam včeličku do ramena. Nemáme síce peniaze na platy ani učiteľom, ani lekárom, - máme však na nákup „testomerov“ a vakcín. Na a keďže sestry a lekári fujazd-matias na západ, problém vyriešime znížením počtu nemocníc a nemocničných postelí. Že sa tým obmedzí dostupnosť zdravotnej starostlivosti? No veď naši seniori by si mohli nájsť aj inakšie trávenie voľného času, ako vysedávať v nemocničných čakárňach? Čo tak využiť oných 200 či 300 eur a šup na lyžiarske svahy?!

A čerešnička na torte? Ktorýsi tĺk zorganizoval pohon na Roberta Fica. Mohol si predseda Smeru želať lepší vianočný darček? Takže: radujme sa, veseľme sa! Pokiaľ sa ešte dá.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.