PRIESKUM TOPIEK NA VZORKE 60-TISÍC ĽUDÍ ŠOKOVAL: 15 PERCENT PRE MATOVIČA

Najväčšiu podporu má strana Smer-SD, za ktorú v ankete hlasovalo až 19,45 percenta čitateľov. Na druhom mieste je Progresívne Slovensko s 15,03 percentami a tretia skončila koalícia OĽaNO a Priatelia, za ktorú hlasovalo 14,89 percenta čitateľov.

Foto sita/viktor zamborský
Dátum 24.09.2023

Portál Topky usporiadal simulované voľby na vzorke 60-tisíc respondentov, ktoré priniesli zaujímavé výsledky. Najväčšiu podporu má strana Smer-SD, za ktorú v ankete hlasovalo až 19,45 percenta čitateľov. Na druhom mieste je Progresívne Slovensko s 15,03 percentami a tretia skončila koalícia OĽaNO a Priatelia, za ktorú hlasovalo 14,89 percenta čitateľov. Na štvrtom mieste sa umiestnila strana Hlas-SD so ziskom 9,42 percenta. Nasledujú Demokrati, ktorých by volilo 6,51 percenta, KDH so ziskom 6,35 percenta a SaS so ziskom 6,07 percenta. Za nimi ide strana MySlovensko, za ktorú hlasovalo 5,24 percenta hlasujúcich. Do parlamentu by sa podľa výsledkov ankety dostala SNS so ziskom 5,22 percenta a Republika s 5,07 percentami. Zvyšné strany získali menej ako 2 percentá hlasov.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.