PROČKO: JE MI NORMÁLNE ZLE Z VYMENOVANIA KOVAŘÍKA

Jozef Pročko na svojej facebookovej stránke uviedol, že plne súhlasí so svojimi fanúšikmi, ktorí reagovali na novo zvoleného prezidenta polície. Ako napísal, na celú vec ma rovnaký názor ako väčšina diskutujúcich. 

Foto TASR
Dátum 29.01.2021

Jozef Pročko na svojej facebookovej stránke uviedol, že plne súhlasí so svojimi fanúšikmi, ktorí reagovali na novo zvoleného prezidenta polície. Ako napísal, na celú vec ma rovnaký názor ako väčšina diskutujúcich.

"Už dve hodiny si čítam Vaše správy. Komentáre od Vás. Súhlasim s drvivou väčšinou.
Kovařík je Smerohlasácke víťazstvo. To ale nie je jediný problém MV. Sú ďaľší nominanti Smeru, ktorí nám naďalej riadia políciu a ine inštitúcie. Roman Mikulec tvrdí, že im verí. Ja nie. Ja si myslím to, čo YEBO (zdroj: Yebo) Musím sa vyspať, normálne mi je zle," napísal Pročko na sociálnej sieti Facebook.


 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.