PROJEKT ZLATEJ MILIARDY

Vo svete momentálne prebieha zápas medzi životom a smrťou.

Foto ARCHÍV
Dátum 17.12.2022

Ak chceme komplexne pochopiť celkovú situáciu vo svete, je potrebné si najskôr definovať trendy, ktorými sa ľudstvo uberá pod vedením majiteľov peňazí a pánov tohto sveta. Podobne ako bývalé prognostické ústavy socialistických akadémií vied, aj oni si nechávajú vypracovávať prognózy vývoja spoločnosti. Keďže kapitalizmus je v svojej podstate veľmi expanzívny, v priemere každých 25 až 30 rokov vyčerpá všetky zdroje na planéte Zem a je tak potrebné začať vojnu.

Bezprostredne po fiasku západných elít v druhej svetovej vojne sa začal pripravovať projekt zlatej miliardy a Nového svetového poriadku (NWO). Plán realizácie bol rozdelený do piatich etáp. Prvou je zastavenie demografického rastu a následné zníženie populácie, druhou je deindustrializácia priemyslu v USA a EÚ, treťou je znižovanie národných suverenít cez ekofašizmus a korporátny kapitál, štvrtou digitalizácia a technofašizmus a piatou je finálny Nový svetový poriadok ako mantra pre dosiahnutie cieľa, ktorým je nepochybne globálny fašizmus.

Na dosiahnutie týchto cieľov existuje overená funkčná technológia, ktorú vlastníci peňazí a globálny prediktor prostredníctvom anglosaského sveta používali po stáročia na podrobenie si iných krajín a národov, a ak bolo treba, tak aj na ich vyhladenie.

Nenažratosť kapitálu

V poradí prvou je demografia. Ak z národa emigruje alebo ak do národa vmigrujete populácie, potom je trend straty jeho identity už nezvratný a národ zanikne. Uvediem dva príklady týkajúce sa imigrácie. Ako prvé je Nemecko, kde žije dnes okolo 12 miliónov cudzincov, z toho vyše 8 miliónov Turkov, čo predstavuje až 15 percent populácie. Tu už teda proces rozkladu beží. Ešte horšie je na tom Francúzsko, kde je počet imigrantov na úrovni 30 percent. Z Francúzska bude do roku 2050 kalifát.

Príkladom emigrácie sú zas pobaltské štáty, kde emigrovala tretina obyvateľstva zväčša v produktívnom veku. Poslednou v našom zozname je Ukrajina, ktorú opustila takmer polovica obyvateľstva, všetko v produktívnom veku, a ostali iba starci a deti.

Je to len jeden zo spôsobov zastavenia demografického rastu. Na to sú vhodné aj všetky LGBTIQ +/- propagandy. Ďalšou metódou znižovania populácie sú epidémie a následná vakcinácia, GMO potraviny, zámerné znižovanie nutričných hodnôt v potravinách a pod.

Ďalšou úlohou k finálnemu dosiahnutiu NWO je deindustrializácia. V USA tento proces odštartovala nenažratosť kapitálu pred viac ako 30 rokmi, keď odsťahovali svoju výrobu do Ázie kvôli vyšším ziskom. Dnes výrobný sektor v USA tvorí maximálne 20 percent ich HDP a aj to je veľmi optimistické číslo.

Deindustrializácia EÚ prebieha priamo teraz pred našimi očami. V EÚ totiž výroba prispieva na tvorbu celkového HDP okolo 40 percent, takže ešte je čo rozkradnúť. Proces prebieha zrýchleným tempom v réžii Američanov, a to minimálne dvoma spôsobmi synchrónne. Darí sa im to primárne odlivom kapitálu za veľkú mláku, čo vysvetľuje, prečo systém v Amerike ešte nekrachol. V Rusku a už ani v Číne kradnúť nemôžu, a tak kradnú tam, kde ešte môžu, a to je EÚ. Umožňuje im to najmä skutočnosť, že EÚ nie je subjektom medzinárodného práva, keďže je v podstate americkou kolóniou a USA si tu môžu robiť, čo len chcú. Pritom Európania sú ochotní pokojne aj zamrznúť, len aby USA mohli zarábať na svojom plyne, ktorý aj tak nakupujú z Ruska.

Sebazničujúce sankcie

Druhým spôsobom je zavádzanie nezmyslených sebazničujúcich sankcií proti Rusku. Tie sú presne cielené najmä na nosiče energií, akými sú ropa, plyn, uhlie a pod. Desať- a viacnásobný rast cien energií položí na kolená celé Slovensko, a nielen polovicu výrobného sektora. Takto prebieha aktuálne deindustrializácia v celej EÚ.

Zavedú voči nám ich ekofašizmus, a to prostredníctvom hystérie globálneho otepľovania. Tú však aktuálne za pochodu vymieňajú za hystériu kontrolovaného prebytku CO2. Za Márie Terézie sme platili daň zo slnka, teraz budeme platiť daň za drevo, potraviny, no a nakoniec ešte aj za dýchanie vzduchu, presnejšie za vydychovanie vzduchu, ktoré znečisťuje ovzdušie, lebo každý dostane prídel vydychovania CO2 a ak si ho minie, má smolu. Každý si bude musieť kúpiť povolenku na vydychovanie CO2, ktorá bude kótovaná na burze. Možno sa to zdá byť absurdné, lebo to absurdné naozaj aj je, akurát to budeme žiť už budúci rok. Plán nepustí, treba ho napĺňať.

Pritom agenda CO2 je presne taký istý nezmysel ako otepľovanie. Dnes je množstvo CO2 na oveľa nižšej úrovni než v dávnej minulosti, keď to nikomu neprekážalo a Zem sa radosťou zelenala. CO2 je totiž nevyhnutnou súčasťou celého ekosystému Zeme. Pre život na našej planéte je CO2 nevyhnutný ako potrava, nie je to otrava.

Pod absolútnou kontrolou

Ďalším nástrojom je digitalizácia spoločnosti. Všetci budeme nahnaní do jednotného digitálneho koncentráku, kde budú mať nad každým z nás absolútnu kontrolu. Vezmite si len príklad z bezhotovostných platieb. Vedia, čo kupujete, kedy a kde, dokonca aj koľko. Neujde im nič. A málokto si to vôbec uvedomuje.

Posledným štádiom je nastolenie Nového svetového poriadku, ktorého hovorcom je šéf Svetového ekonomického fóra z Davosu Klaus Schwab. Vo finále ide o to, že ak nebudú ľudia nič vlastniť, budú šťastní. Budú síce pod totálnou kontrolou, ale budú šťastní. Všetko, čo budú potrebovať k životu, si budú objednávať od iných, ale budú šťastní. Šťastní budú preto, lebo im to povedia. Povedia im, že sú šťastní, no nikto už nebudete ani tušiť, aký je to vlastne stav, a tak každý uverí, že je šťastný.

Inkluzívny kapitalizmus totiž hlása, že v zlatej miliarde (keď na svete nebude viac ľudí, ale maximálne len jedna miliarda) si budú všetci rovní. Pri tomto počte obyvateľov planéty si však budú niektorí rovnejší. V podstate to však bude znamenať, že 999 miliónov obyvateľov našej planéty bude slúžiť jednému miliónu vyvolených. Viac ľudí na planéte im k tomu vraj netreba.

Celé zoskupenie krajín v BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Juhoafrická republika) na čele s Ruskou federáciou ho však s týmto plánom poslali na psychiatriu. Teraz majú na svoj plán k dispozícii iba USA a EÚ. Tak to idú skúsiť aspoň tu u nás.

Autor je bezpečnostný analytik

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.