RADAČOVSKÝ: V EUROPARLAMENTE SÚ DVAJA JEDINEČNÍ SLOVÁCI - ŠIMEČKA AKO TOP EUROPOSLANEC A RADAČOVSKÝ NA ČIERNEJ LISTINE

Miroslav Radačovský, europoslanec a predseda strany Slovenský PATRIOT: Moji rusínsko-slovenskí starí rodičia a prarodičia by sa určite museli hanbiť, ak by ma hodnotitelia v Bruseli zaradili ako jediného Slováka medzi tých najlepších liberálno-progresívnych europoslancov, a preto som rád, že som bol ako jediný Slovák zaradený na čiernu listinu.

Foto ARCHÍV
Dátum 11.05.2023

Europoslanec a predseda strany Slovenský PATRIOT Miroslav Radačovský sa na sociálnej sieti vyjadril k hodnoteniu niektorých našich poslancov Európskeho parlamentu:

„Európske noviny 10. mája 2023 zverejnili informáciu: „Michal Šimečka je 14. najvplyvnejším europoslancom a v prvej stovke jediným Slovákom.“ Šimečka reagoval: „Toto ocenenie si vážim. Vážim si, že hodnotitelia ocenili moju prácu.“

Pre úplnosť je však potrebné dodať: europoslanec Miroslav Radačovský, člen delegácie EÚ – Rusko, je jediným Slovákom, ktorý bol 4. marca 2022 zaradený na čiernu listinu Európskeho parlamentu, pretože sa v septembri 2021 v Moskve zúčastnil na vedeckej konferencii a neskôr na voľbách v Baškirskej federatívnej republike.

Moji rusínsko-slovenskí starí rodičia a prarodičia by sa určite museli hanbiť, ak by ma hodnotitelia v Bruseli zaradili ako jediného Slováka medzi tých najlepších liberálno-progresívnych europoslancov, a preto som rád, že som bol ako jediný Slovák zaradený na čiernu listinu – Black list.

Teda v europarlamente sú dvaja jedineční Slováci. Michal Šimečka podľa hodnotiteľov z Bruselu ako TOP europoslanec a Miroslav Radačovský hodnotiteľmi zaradený na čiernu listinu. A teraz neviem, kto je na tom lepšie. Budúcnosť ukáže.

A ešte počkám, kam zaradia hodnotitelia z Bruselu môjho syna Michala (strana Slovenský PATRIOT), ktorý sa 9. mája minulého roka zúčastnil na Červenom námestí v Moskve na pochode v Nesmrteľnom pluku s fotografiou môjho nebohého otca. A ešte nech sa to liberálno-progresívne čudo roztiahne po Slovensku a už budeme hodnotiteľmi z Bruselu zaradení všetci.“

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.