REMIŠOVÁ AKO JEDINÁ Z PREDSEDOV STRÁN ODMIETA PREDČASNÉ VOĽBY

Veronika Remišová, predsedníčka strany Za ľudí: Predčasné voľby nechcem z troch dôvodov. Kompas Roberta Fica má len jednu stranu, a tou je východ, jeho ľudia majú veľmi hlboké vrecká, počas 12 rokov tu rozkrádali Slovensko vo všetkých oblastiach, ku ktorým sa len priblížili, a treťou príčinou je ich neschopnosť.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 20.01.2023

Veronika Remišová je poslednou z predsedov strán, ktorá odmieta predčasné voľby. Tvrdí, že predčasné voľby sú atómovou bombou do eurofondov i plánu obnovy a nemieni prenechať prestretý stôl Robertovi Ficovi, či Petrovi Pellegrinimu.

Predsedníčka strany Za ľudí nechce predčasné voľby z troch dôvodov, a to preto, lebo kompas Roberta Fica „má len jednu stranu, a tou je východ, jeho ľudia majú veľmi hlboké vrecká, počas 12 rokov tu rozkrádali Slovensko vo všetkých oblastiach, ku ktorým sa len priblížili, a treťou príčinou je ich neschopnosť“.

„Počas predchádzajúcej krízy, ktorú manažoval Smer, pribudlo 150-tisíc nových nezamestnaných živiteľov rodín, pretože im nepomáhali, hospodárili s dvojnásobným deficitom, ako máme my a pomoc nebola žiadna,“ myslí si Remišová. „Skrátka, všetko rozkradli.“

„My máme nezamestnanosť, ako sme mali pred pandémiou, pretože sme vďaka eurofondom investovali do pomoci zamestnávateľom, aby nemuseli prepúšťať. Hospodárili sme s polovičným deficitom ako oni, pomáhame ľuďom a hlavne nekradneme,“ je presvedčená predsedníčka strany Za ľudí.

Ľudia dali politikom mandát, aby robili niečo pre ich dobro. A v poslednom čase v koalícii prebiehajú len hádky a zaznievajú samé reči o predčasných voľbách, zaznela od Remišovej aj kritika do vlastných radov. Koaliční politici sa tak podľa nej snažia vyhnúť práci. Predčasné voľby však teraz podľa nej byť nemôžu, keďže takú možnosť nemáme zakotvenú v ústave.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.