REMIŠOVÁ: FICO SA VYHRÁŽA KAŽDÉMU, KTO NESÚHLASÍ S JEHO NÁZORMI

Veronika Remišová, predsedníčka Za Ľudí: Že to Robertovi Ficovi stojí za to, vyhrážať sa novinárom, vyšetrovateľom, urážať všetkých, ktorí s jeho vyšinutými názormi nesúhlasia. Ľudia ako on, žijú z nenávisti a z neustálej zloby, vnútorne rozbití, večne frustrovaní, ktorých svedomie im nedá pokojne spávať a užívať si pokoj lesa, radosť zo života. 

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 15.10.2023

Veronika Remišová sa na svojom profile vyjadrila na účet roberta Fica a výhry strany Smer-SSD vo voľbách: “Že to Robertovi Ficovi stojí za to, vyhrážať sa novinárom, vyšetrovateľom, urážať všetkých, ktorí s jeho vyšinutými názormi nesúhlasia. Ľudia ako on, žijú z nenávisti a z neustálej zloby, vnútorne rozbití, večne frustrovaní, ktorých svedomie im nedá pokojne spávať a užívať si pokoj lesa, radosť zo života. Je mi ho ľúto, ale hlavne mi je ľúto nášho krásneho Slovenska, po ktorom Fico s hnevom dupe železnými čižmami,” napísala Remišová vo svojom príspevku na sociálnejsieti.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.