REMIŠOVÁ: HLAS JE LEN PREZLEČENÝ SMER

Veronika Remišová, predsedníčka Za ľudí: Obrana Bödöra Pellegriniho kolegami z nového Smeru len ukazuje, že ich vzťah ku korupcii je rovnaký: či ide o Bödöra alebo o krabice od šampanského. So starým či novým Smerom sa Slovensko dopredu nepohne. Preto na hru na nový, nepoškvrnený Hlas nikdy nepristúpim.

Foto SITA/Branislav Bibel
Dátum 14.01.2022

Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová na Facebooku uverejnila 13. januára 2022 status: 

Ešte niekto pochybuje o tom, že Hlas je len prezlečený Smer?
Vyjadrenia poslanca Hlasu Šutaja Eštoka k prepusteniu Norberta Bödöra z väzby len potvrdzujú, že medzi Hlasom a Smerom nie je žiadny rozdiel. Norbert Bödör je stále obvinený a už aj obžalovaný z obrovskej korupcie a z organizovaného zločinu. Norbert Bödör je usvedčovaný spolupracujúcimi obvinenými a výpovede a skutočnosti, ktoré polícia uvádza, sú mimoriadne vážne. Napriek tomu strana Hlas Bödöra spája s "opozíciou", jeho stíhanie označuje za "zneužívanie orgánov činných v trestnom konaní súčasnou vládou."

Dokonca, podobne ako ich politický otec Robert Fico, rozprávajú o diktátorskom režime, o šikane politickej opozície, dokonca deštrukcii právneho štátu a inkvizícií.
Obrana Norberta Bödöra, obžalovaného a obvineného z vážnych trestných činov je rovnaká u politikov Smeru aj Hlasu. Ilúzie o tom, že dlhoroční priatelia a žiaci Roberta Fica sú iní vo vzťahu k organizovanému zločinu a korupcii sú obrovským omylom. A tento omyl je pre demokratický a právny štát mimoriadne nebezpečný. Obrana Bödöra Pellegriniho kolegami z nového Smeru len ukazuje, že ich vzťah ku korupcii je rovnaký: či ide o Norberta Bödöra, alebo o krabice od šampanského. So starým či novým Smerom sa Slovensko skrátka dopredu nepohne. Preto na hru na nový, nepoškvrnený Hlas nikdy nepristúpim.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.