REMIŠOVÁ PORUŠILA ZÁKAZ, HROZÍ JEJ POKUTA!

Zdá sa, že pred zákonom a pred dodržiavaním zákazov nie sme si všetci rovní. Predsedníčka takmer neexistujúcej strany Za ľudí a vicepremiérka Veronika Remišová je asi rovnejšia, pretože si ťažkú hlavu nerobí z nedodržiavania zákazov.

Foto SITA/ĽUDOVÍT VANIHER
Dátum 07.11.2021

Zdá sa, že pred zákonom a pred dodržiavaním zákazov nie sme si všetci rovní. Predsedníčka takmer neexistujúcej strany Za ľudí a vicepremiérka Veronika Remišová je asi rovnejšia, pretože si ťažkú hlavu nerobí z nedodržiavania zákazov. Na sociálnej sieti zverejnila fotografie, ako si bola uctiť Pamiatku zosnulých vo Vysokých Tatrách, hoci od 1. novembra platí zákaz vchádzania na horské chodníky, pretože začala platiť zimná uzávera.

Veronika Remišová na Facebooku zverejnila fotografiu, pri ktorej vo svojom statuse uviedla: „Za tak mnoho vďačíme tým, čo odišli. Za ich lásku, za všetko čo nás naučili, za to, čo po sebe nechali. Ďakujem môjmu otcovi, za všetko, čo mi odovzdal. Každý človek, každé malé gesto dobra, zanechá stopu na zemi. Tento sviatok svätých nám pripomína, aby sme sa snažili zanechať tým, čo prídu po nás, stopu ľudskosti a láskavosti, ktorá robí svet lepším.  S deťmi sme si dnešný sviatok pripomenuli aj na symbolickom cintoríne na Popradskom plese, s menami tých, ktorí láske k horám obetovali všetko“, napísala predsedníčka strany Za ľudí a podpredsedníčka Vlády SR Veronika Remišová.

Takto sa Veronika Remišová v porušovaní zákazov pripojila k poslankyni Romane Tabak, ktorá sa pre zmenu kúpala v Studenovodských vodopádoch vo Vysokých Tatrách, za čo dostala smiešnu pokutu 500 eur a údajne podobá sankcia môže hroziť aj Veronike Remišovej.

Zdroj: Facebook Veroniky Remišovej.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.