REMIŠOVÁ: ŠIMEČKA KLAME VOLIČOV

Veronika Remišová, Za Ľudí: Progresívne Slovensko klame voličov s kampaňou, že stačí vyhrať voľby, aby sme porazili Smer. Nestačí. Aj Mečiar vyhral voľby, ale nemal s kým vládnuť a zostavoval vládu Dzurinda. Aj Fico vyhral voľby a zostavovala vládu Radičová. A už vôbec neporazíme Smer, ak Progresívne Slovensko sa chystá vládnuť s jeho kópiou, s Hlasom.

Foto SITA/URAD VLADY
Dátum 20.09.2023

Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová sa na svojom profile vyjadrila k postojom Progresívneho Slovenska. Remišová nesúhlasí so Šimečkovími vyjadreniami a oponuje im: “Progresívne Slovensko klame voličov s kampaňou, že stačí vyhrať voľby, aby sme porazili Smer. Nestačí. Aj Mečiar vyhral voľby, ale nemal s kým vládnuť a zostavoval vládu Dzurinda. Aj Fico vyhral voľby a zostavovala vládu Radičová. A už vôbec neporazíme Smer, ak Progresívne Slovensko sa chystá vládnuť s jeho kópiou, s Hlasom. Toto nie je porážka zla a Smeru, to je jeho pokračovanie!”

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.