REMIŠOVÁ UTIEKLA PRED OTÁZKOU, PREČO MÁ GAUČ ZA 8-TISÍC EUR

VIDEO: Šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová utiekla pred nepohodlnou novinárskou otázkou súvisiacou s predraženými nákupmi nábytku v čase, keď bola na poste vicepremiérky.

Foto SITA/ÚRAD vlády
Dátum 17.06.2023

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová ukončila piatkovú tlačovú konferenciu spôsobom, na ktorý zrejme ani ona sama nie je hrdá. Po novinárskej otázke zmenila tému a zutekala spred kamier. Redaktor portálu eReport sa jej totiž opýtal na kauzy spojené s jej šéfovaním na ministerstve investícií, kde sa nakupovalo 350 vešiakov za viac ako 40-tisíc eur či gauč za 8-tisíc eur. Remišová na otázku odmietla odpovedať, nakoľko jej prekáža, že eReport je médium vlastnené Fedorom Flašíkom, ktorý sa podľa nej rovná Smeru a HZDS. Nepáčilo sa jej, že práve eReport napísal o jej otcovi, že bol v ŠtB a údajne mali aj skomoliť jeho meno.

“Médium je platené pánom Flašíkom a permanentne šíri klamstvá. Okrem iného aj klamstvo, že môj otec bol v ŠtB. Pokiaľ sa za toto klamstvo neospravedlníte, tak na vaše otázky odpovedať nebudem," vyhlásila Remišová a zdupkala spred kamier.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.