REMIŠOVÁ: VOJNA S KOLÍKOVOU MÔŽE ZNIČIŤ STRANU ZA ĽUDÍ

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová obviňuje ministerku spravodlivosti, že začala mediálnu vojnu, pri ktorej jej určité média pomáhajú. Rada by v strane zaviedla mier a jednotu a bola by rada, keby sa frakcia Kolíkovej rozpustila.

Foto SITA/BRAnislav bibel
Dátum 08.06.2021

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová po odvolaní generálneho manažéra Romana Krpelana tvrdí, že chce mať po boku niekoho komu môže plne dôverovať. 

„Chcem mať generálneho manažéra, ktorému môžem plne dôverovať,“ hovorí Remišová v relácii Na telo plus s Michalom Kovačičom.

Dodáva, že mediálnu vojnu nezačala ona, ale krídlo pani Kolíkovej a média, ktoré jej pomáhajú. 

Podľa Remišovej sú to spory, ktoré treba riešiť priamo v strane bez toho, aby sa na ne musela pozerať verejnosť. Myslí si, že pre stranu bude najlepší zmier a jednota a bola by rada, keby sa frakcia ministerky spravodlivosti rozpustila. 

Mária Kolíkova mala byť pripravená v čase koaličnej krízy aj na predčasné voľby. Vnímala to vraj ako riziko, ktoré bola ochotná podstúpiť. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.