RIADITEĽKA ZŠ RAJČÁNIOVÁ: ODMIETNIME PROGRESÍVNO-LIBERÁLNE ZVERSTVÁ!

VIDEO: Riaditeľka základnej školy Iveta Rajčániová: Nie, vážení, ja sa tomu nechcem prizerať! Chlap má byť chlapom a nám ženám neberte naše privilégium byť matkou, pretože je to výsostne ženské. Podľa niektorých sme na Slovensku veľmi konzervatívni, ale podľa mňa sme len uznávame tradičné hodnoty ukotvené v našej histórii.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 16.09.2023

Riaditeľka základnej školy Iveta Rajčániová, ktorá do predčasných parlamentných volieb kandiduje za stranu Smer-SSD zo 139. miesta, sa vo videu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti a na www.extraplus.sk, vyjadrila k dúhovým pochodom.

„Možno som jednou z mála, kto to vysloví nahlas, ale mám strach. Strach, obavu o budúce generácie, keď vidím, čo za zverstvá sa vo svete dejú. Dúhové pochody sa menia na perverzné maškarné plesy a je len otázka času, kedy sa dostanú v takejto forme aj k nám. Ako pedagóg musím rázne odmietnuť progresívnu politiku vštepovanú cez naše deti."

"Mám obavu, že jedného dňa príde môj syn zo školy alebo z internátu a povie mi, že sa chce so mnou rozprávať na tému 71 pohlaví a bude chcieť rozobrať, čo znamenajú. Môj rozum mi jednoducho nedovolí prijať správanie dieťaťa, že sa identifikovalo ako mačka a začne na hodine mňaukať a pedagóg to má tolerovať. Nikdy takéto bláznovstvá tolerovať nebudem. "

"To naozaj sa máme pozerať na to, ako si chlap prikladá k prsníku malé dieťa? Lebo vraj aj on, ona, ono má právo pocítiť, ako chutí materstvo? A svet i my to tolerujeme. A naozaj to chceme? Naozaj tu chceme mať takéto dezorientované indivíduá, ktoré samy nevedia, ako a prečo dospeli k takým záverom, ktoré z nich robia tretí, prípadne ďalší rod?"

"Nie, vážení, ja sa tomu nechcem prizerať! Chlap má byť chlapom a nám ženám neberte naše privilégium byť matkou, pretože je to výsostne ženské. Podľa niektorých sme na Slovensku veľmi konzervatívni, ale podľa mňa sme len uznávame tradičné hodnoty ukotvené v našej histórii,“ skonštatovala Iveta Rajčániová.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.