ROBERT FICO: NÁROD MÁ RÁD ZRADU, ALE NENÁVIDÍ ZRADCOV

Fico očakáva, že Peter Pellegrini sa vzdá postu podpredsedu NR SR. Predseda Smeru chce nahradiť Pellegriniho jedenástku mladými, novými ľudmi a zároveň chce poďakovať odchádzajúcim členom, že využili Smer-SD aby sa dostali do povedomia.

Foto TASR/MarTIN BAUMANN
Dátum 19.06.2020

Robert Fico na svojej tlačovej konferencií 19. júna poďakoval všetkým členom zo Smeru-SD.
"Smer je stále veľká partia, ktorá je ochotná pracovať aj ďalej". "Chcem zaželať jedenástim poslancom všetko dobre a veľa zdravia, lebo ja viem o čom hovorím," dodal. To, čo urobil Pellegrini bolo podľa Fica absolutne neslušné voči strane Smer-SD, ale najmä voličom.

"Stáli pri mne 21 rokov a profitovali z funkcií takmer zadarmo. Urobil som z Pellegrini predsedom vlády, predtým som ho urobil predsedom parlamentu." Príbeh, ktorý si vymyslela Pellegriniho jedenástka podľa Fica nesedí. "Buď chcú rozbiť ľavicu alebo došlo k obrovským hodnotovým rozdielom v mnohých sociálnych aj kultúrno-etických otázkach," dodal.


Robert Fico naráža aj na nekorektnosť jedenástich členov Smeru-SD, ktorí sa pridali k Petrovi Pellegrinimu a zatiaľ stále neopustili Smer-SD. "Očakávam, že si tento problém vyriešia čo najskôr. Ja nie som typ človeka, ktorý by vyhodil niekoho zo strany," povedal Fico. Predseda Smeru chce nahradiť Pellegriniho jedenástku mladými, novými ľudmi a zároveň chce poďakovať odchádzajúcim členom, že využili Smer-SD aby sa dostali do povedomia.

Robert Fico chce ponúknuť strane SMER-SD nový model riadenia a dodáva, že vie byť veľmi nápomocný pri fungovaní strany.  "Členovia strany veľmi ťažko znášajú situáciu, ktorá nastala. Všetci to beru ľudský a všetci sú sklamaní," dodal. 

Na otázku, či jedna z nových tvári môže byť aj Ľuboš Blaha, odpovedal:  "Ľuboš Blaha je pre mňa inteligentný a sčítaný človek, ktorého si veľmi vážim. Mimoriadne sa teším na spoluprácu s ním v nejakom budúcom modeli a chcem aby Blaha pokračoval v Smere-SD."

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.