RODINA KONTRA LGBTI

Petra Nytrová: „Homosexuáli sa budú snažiť o sex s deťmi“

Foto ARCHÍV
Dátum 29.07.2016

Zatiaľ čo robila rozruch v NR SR jedna Lucia (Nicholsonová), vláda v tichosti zverila funkciu inej Lucii (Žitňanskej). Vládny kabinet na svojom zasadnutí odobril zmenu na poste predsedu Výboru pre práva lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych osôb. „Životné situácie LGBTI komunity treba zmeniť tak, aby boli pre ňu z právneho hľadiska komfortné,“ myslí si ministerka Žitňanská. „Žijeme v dobe, keď spoločenská ani politická klíma veľmi tejto komunite nepraje,“ povedala Žitňanská po rokovaní vlády SR.

Podpora neprirodzeného

Vážená pani ministerka, kladiem si otázku, prečo by mala táto doba priať niečomu neprirodzenému. Moja pamäť ma neklame a pripomenula mi, že v roku 2002 ste boli nominantka KDH na post štátnej tajomníčky Ministerstva spravodlivosti SR, aj keď ako nestraníčka. Z tohto dôvodu by sa dalo očakávať, že ako vydatá žena z normálnej zdravej rodiny, v ktorej ste priviedli na svet tri deti, budete mať blízko k tradičnej rodine a nebudete podporovať degenerované partnerstvá. Neodcudzujem homosexuálov, nech si žijú pokojným životom, ale nech svojou orientáciou a neprirodzenými požiadavkami neobťažujú väčšinové obyvateľstvo. Pokiaľ ide o majetkové prepojenie a informovanie o zdravotnom stave homosexuálnych partnerov, to je veľmi ľahko riešiteľné. Nie je však riešiteľný nárok na registrované partnerstvá a osvojovanie si cudzích detí. No, nakoniec možno aj s deťmi by sa našlo riešenie - nech skúsia dvaja muži alebo dve ženy prirodzeným spôsobom splodiť vlastné dieťa, ak im to príroda dovolí, nech sa páči.

Zlý príklad od susedov

Istým ohrozením tradičných rodín a negatívnym príkladom aj pre Slovensko môže byť konanie českého parlamentu, v ktorom sa gejovia a lesby v uplynulých dňoch dočkali prerokúvania zákona, umožňujúceho ľuďom žijúcim v registrovaných partnerstvách osvojovať si deti druhého partnera. Na túto právnu normu veľmi ostro zareagovala poslankyňa českého parlamentu Petra Nytrová (ČSSD), ktorá vyhlásila, že „homosexuáli sa budú snažiť o sex s deťmi“. Podľa Nytrovej následne príde ďalšia požiadavka, a tou bude, že homosexuáli sa budú snažiť presadiť zníženie veku na sexuálny styk. Zdôraznila, že keď pred desiatimi rokmi prešiel v ČR zákon o registrovaných partnerstvách, hovorilo sa, že nebudú nasledovať ďalšie požiadavky: „Homosexuálna loby sa postupnými zakrádajúcimi sa krokmi snaží zničiť stáročiami osvedčený model fungujúcej rodiny.“

Diktát Bruselu

V slovenskom parlamente je situácia podobná a veľmi agilne ministerke Žitňanskej v tejto oblasti podajú pomocnú ruku aj kolegovia zo Smeru Ľuboš Blaha, Branislav Ondruš či Ján Richter. Títo aktéri bez toho, aby konkrétne informovali členov Výboru pre európske záležitosti, na jeho poslednom zasadnutí požadovali schváliť balík záverov k rodovej rovnosti a LGBTI, ktorý už odsúhlasila vláda SR. Márne sa dožadoval Boris Kollár (Sme rodina) ako člen výboru odpovede na otázku, čo balík LGBTI zahŕňa a aké sú závery. Dôležité bolo návrh schváliť. Zdá sa, že slovenskí poslanci budú iba schvaľovacie mašiny, pretože národnému zákonodarnému zboru je nadriadený Európsky parlament a nakoniec sa budeme musieť prispôsobiť bruselskému diktátu. Nemusí to však byť trvalý jav. Stačí dlhodobo mapovať kroky jednotlivých politikov a pri ďalších voľbách budeme mať jasno, komu dáme svoj hlas. Nezabúdajme, že politici robia rozhodnutia, ktoré sa týkajú nášho každodenného života vrátane prikázanej agendy LGBTI. Nemôžeme dopustiť, aby minorita rozhodovala o majorite. Prichádza čas, aby normálne veci boli normálnymi. Na Slovensku je prirodzené, že rodina je mama, otec a dieťa, či sa to EÚ a zapredaným médiám, ktoré podporujú LGBTI, páči alebo nie.  

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.