ROK PRAVDY - SLOVÁCI V PODRUČÍ VLÁDY Z ULICE

Lenka Mayerová: Ľudia hľadajú pravdu, objektívne informovanie, a to našli práve v dennom spravodajstve Extra plus. Úspech nie je len môj. Motor bez kvalitných súčiastok by nefungoval. A tak by Extra plus tiež nemohlo fungovať bez môjho skvelého, výrazne mladého tímu, ktorému patrí veľké poďakovanie, presne tak ako aj našim čitateľom a priaznivcom.

Foto EXTRA PLUS/ARCHÍV
Dátum 07.04.2021

Uplynul presne rok, odkedy sme našu webovú stránku www.extraplus.sk začali zapĺňať nielen kvalitnými autorskými článkami, ale i denným spravodajstvom. Starostlivo vyberáme tie najdôležitejšie informácie, z ktorých mnohé by mainstreamové médiá obišli mlčaním. Na vlastnej koži však denne zažívame, že nemať požehnanie elít znamená neustály ekonomický tlak. Cenzori si hľadajú cestičky, ako nás zastaviť či aspoň obmedziť, pretože situácia v politicko-spoločenskej sfére nie je naklonená slobodným informáciám. A najmä vďaka vám, našim čitateľom a predplatiteľom, máme zatiaľ dostatok síl pokračovať.

Naše čísla čoskoro prekonali miliónovú hranicu a v súčasnosti máme na sociálnej sieti Facebook dosah 1,45 milióna denne. Absolútny rekord sme zaznamenali 15. novembra, keď nás sledovalo 1 664 048 ľudí.

Volebná noc

Denné spravodajstvo sme spustili vo volebnú noc 29. februára, začínajúc s 97-tisícovou sledovanosťou. Prvý raz sme zaznamenali väčší úspech 8. apríla 2020, keď do kontaktu s nami prišlo až 722 632 ľudí. Tomuto počtu ľudí sa naše príspevky vďaka vašim zdieľaniam, „likeom“ a komentárom zobrazili v ten deň na obrazovke. Naše čísla čoskoro prekonali miliónovú hranicu a v súčasnosti máme na sociálnej sieti Facebook dosah 1,45 milióna denne. Absolútny rekord sme zaznamenali 15. novembra, keď nás sledovalo 1 664 048 ľudí. Ide o organický, nespoplatnený dosah. A kto tvorí naše publikum? Šesťdesiat percent sú muži, najčastejšie vo veku od 25 do 44 rokov, a štyridsať percent ženy, najviac vo veku 45 – 54 rokov. Najviac čitateľov a fanúšikov máme v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Martine, Prievidzi, Žiline, Nitre i Trenčíne. Priaznivcov však máme aj za hranicami Slovenska – najmä v Českej republike, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Írsku, Holandsku, v USA a prekvapujúco aj v Curacao.

Lenka Mayerová: Motor bez kvalitných súčiastok by nefungoval. A tak by Extra plus tiež nemohlo fungovať bez môjho skvelého, výrazne mladého tímu, ktorému patrí veľké poďakovanie, presne tak ako aj našim čitateľom a priaznivcom. Poďakovanie patrí aj môjmu učiteľovi, ktorý usmerňuje moje kroky a rozhodnutia. 

Slováci v područí vlády z ulice

Riaditeľke vydavateľstva Mayer media a šéfredaktorke mesačníka Extra plus Lenke Mayerovej vždy mimoriadne záležalo na tlačenej verzii časopisu, a to i napriek názorom ľudí, ktorí ju v minulosti presviedčali, že iba online priestor má budúcnosť. A práve za jej „šéfovania“ dosiahol magazín Extra plus najväčšie úspechy v online svete. Ten pripisuje i súčasnej neľahkej situácii nielen na slovenskej, ale i svetovej politicko-spoločenskej scéne. „Žiaľ, voliči umožnili, aby sa do vedenia štátu dostali doslova ľudia z ulice, ktorí svojím konaním každý deň demontujú slovenskú štátnosť, a mainstreamové médiá spolu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou túto vládu podporujú a prehliadajú nechutnú minulosť predsedu parlamentu, neschopnosť a zákernosť súčasného premiéra, alebo aroganciu ministra obrany, ktorý nazýva Slovákov psychopatmi a opicami. Ľudia hľadajú pravdu, objektívne informovanie, a to našli práve v dennom spravodajstve Extra plus. Úspech nie je len môj. Motor bez kvalitných súčiastok by nefungoval. A tak by Extra plus tiež nemohlo fungovať bez môjho skvelého, výrazne mladého tímu, ktorému patrí veľké poďakovanie, presne tak ako aj našim čitateľom a priaznivcom. Poďakovanie patrí aj môjmu učiteľovi, ktorý usmerňuje moje kroky a rozhodnutia,“ priznáva. Nielen našim čitateľom, ale i všetkým Slovákom zároveň odkázala, aby sa zomkli, tešili sa, že sú spolu so svojimi rodinami, aby nestrácali zdravý rozum a vieru. „História nás učí, že všetko sa raz skončí. Svetlo nakoniec porazí každú temnotu. Všetkým našim priaznivcom zo srdca ďakujem a prajem si, aby aj naďalej ostali s nami, ako sme my tu s nimi každý deň,“ uzavrela šéfredaktorka Extra plus Lenka Mayerová.

NAŠE NAJÚSPEŠNEJŠIE TEXTY Z HĽADISKA ZDIEĽANIA NA FACEBOOKU PRIAMO CEZ NAŠU STRÁNKU I SOCIÁLNU SIEŤ:

KRČMÉRY: KORONAVÍRUS VYMIZNE SÁM, VAKCÍNU NÁM NETREBA – 108-tisíc zdieľaní

ZA SLOBODU VĎAČÍME RUSOM, NIE AMERIČANOM – 44-tisíc zdieľaní

KRAJČÍ: Z DOMU SA DOSTANETE, AK POŠLETE SMS, KTORÚ ODSÚHLASÍ POLÍCIA – 43-tisíc zdieľaní

PUTIN POSIELA RUSKÝCH ZDRAVOTNÍKOV NA POMOC TALIANOM – 37-tisíc zdieľaní

NAĎ V TICHOSTI ODSTÚPIL VOJENSKÉ LETISKO SLIAČ AMERIČANOM – 33-tisíc zdieľaní

VLÁDA PRIZNALA, ŽE VŠETKY PANDEMICKÉ OPATRENIA SÚ NELEGÁLNE! – 32-tisíc zdieľaní

SLOVÁCI ZA HRANICAMI SÚ PRE MATOVIČA PSY – 30-tisíc zdieľaní

MERKELOVÁ OKRADLA SLOVENSKÝCH PACIENTOV – 29-tisíc zdieľaní

TALIANSKO ODÍDE Z EÚ A ROZLÚČI SA BEZ POĎAKOVANIA – 29-tisíc

SLOVENSKO OVLÁDA PÄŤ ĽUDÍ – 27-tisíc zdieľaní

STOP ODREZANÝM ORGÁNOM A ŠIKANE PSOV – 26-tisíc zdieľaní

MATOVIČ LIKVIDUJE ŠTÁT A NIČÍ ŽIVOTY OBYČAJNÝCH SLOVÁKOV – 25-tisíc zdieľaní

RICEOVÁ: ZA PROTESTY V USA MÔŽU RUSI – 24-tisíc

ROZKRADLI ŠTÁT, DNES SA VYJADRUJÚ K JEHO FUNGOVANIU – 22-tisíc

SVET RIADIA CHORÍ NEĽUDIA – 22-tisíc zdieľaní

PRVÝ KORUPČNÝ ŠKANDÁL MATOVIČOVEJ VLÁDY? – 21-tisíc

BUKOVSKÝ ZAŽALUJE MATOVIČA – 20-tisíc zdieľaní

LIPŠIC DOSTAL ZA SMRŤ ČLOVEKA PODMIENKU, KOTLEBA DOSTANE ZA ČÍSLO ŠTYRI ROKY NA TVRDO? – 18-tisíc zdieľaní

BUKOVSKÉHO VÝZVA MATOVIČOVEJ VLÁDE: PRESTAŇTE STRAŠIŤ ĽUDÍ DRUHOU VLNOU KORONAVÍRUSU – 15-tisíc zdieľaní

MATOVIČOV PORADCA JARČUŠKA: POVINNÉ OČKOVANIE TREBA NARIADIŤ VŠETKÝM OBČANOM! – 14-tisíc zdieľaní

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.