ROMAN STOPKA: PSN DÁVA VOĽNÚ RUKU

Roman Stopka, predseda politickej strany Práca slovenského národa (PSN): Svojim priaznivcom a voličom odporúčame odovzdať svoj hlas v nadchádzajúcich parlamentných voľbách stranám, ktoré sa programovo najviac približujú k programu PSN.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 01.07.2023

Na základe výsledkov programovej konferencie a následného zasadania predsedníctva politickej strany Práca slovenského národa sa najvyšší orgán strany rozhodol nezúčastniť na súťaži v najbližších parlamentných voľbách.

Koná tak z ekonomických dôvodov, keďže potenciálni sponzori strany podmieňovali svoju podporu politickými ústupkami od cieľového programu strany, čo sme odmietli. Svojim priaznivcom a voličom odporúčame odovzdať svoj hlas v nadchádzajúcich parlamentných voľbách stranám, ktoré sa programovo najviac približujú k programu PSN.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.