ROMAN STOPKA: SLOVENSKO JE UVRHNUTÉ DO TEMNOTY

Roman Stopka, predseda PSN: Súčasní politici pomáhajú nastoleniu tej najsurovejšej formy elitárskej diktatúry a likvidácii slobody človeka vôbec. Kto zapredal záujmy svojho štátu raz, urobí to zas a verte, v svojej zlobe bude dôslednejší.

Foto Martin Baumann/TASR
Dátum 27.02.2023

Slovenská štátna moc je dnes nepochybne v štátodeštrukčnej politickej kríze. O tom len máloktorý politik pochybuje. Vnútri štátu to hučí ako vo včeľom úli. Postoje jednotlivcov i politických strán sú rozbúrené, názory na riešenie situácie až protichodné, ale väčšina občanov je aktivizovaná natoľko, že je ochotná priamo sa podieľať na zmenách. Jedni vidia príčinu stavu v bezzásadovosti a nekompetentnosti aktuálnych nositeľov štátnej moci, medzi ktorých patrí naša politická strana Práca slovenského národa, avšak s cieľom ochrániť národný štát. Druhí chcú krízu zneužiť na definitívnu likvidáciu samostatného štátu a tretí sa snažia využiť príležitosť na získanie osobného prospechu. Chudák občan, súc obeťou masmédií, buď nevie, do čoho sa náš národ spoliehaním sa na vládne elity dostal, alebo mu je už jedno, na koho bude hrdlačiť.

Roman Stopka, predseda PSN: 

 

Ak teda ešte mám právo vyjadriť svoj názor, tak vás nabádam, pozbierajte konečne zvyšky svojej mravnosti a hodnoťte situáciu podľa faktov, nie podľa bezbožných želaní degenerátov, čo vás inštruujú. Páni poslanci NR SR, vy už nechránite záujem občana SR, ani tej nešťastnej Ukrajiny. Vy poslúchate Zelenského, respektíve tých, čo ho nastrčili, Brusel a Washington, v ktorých už ani nerozoznáte, kto vám z danej štruktúry posiela odkazy. Svojím prikyvkávaním ohrozujete existenciu SR.

Občan nie je otrok

Tvrdím, že kľúčovou vecou aj v takejto situácii je zachovanie štátu, lebo ak ten zase stratíme, šanca obnoviť ho sa natoľko prepadne, nakoľko sa tí, čo ho pohltia, sami poučili, ako sa národy asimilujú. A oni, to mi verte, na rozdiel od reklamovane pronárodných, využili čas veľmi dobre. Dnešná rozvadená koalícia, alebo aj iné, kedysi voličmi silno podporované politické strany a väčšina ich vodcov, v svojej epoche slávy, sa nečestnosťou natoľko skompromitovali voči štátnym, národným aj občianskym záujmom, že ich prípadná úspešnosť v nadchádzajúcich voľbách je skôr podmienená ľudskou zábudlivosťou a neschopnosťou voliča poučiť sa, než ich spôsobilosťou riadiť štát. Dávať im opakovanú príležitosť, z ľubovoľných dôvodov, vrhne republiku do temnoty naplno.

Povestné svetlo na konci tunela prinášajú novovzniknuté, pronárodne orientované politické strany. Tie však z nich, ktoré sú naozaj vedené charakterovo pevnými ľuďmi a záujem národa chápu ako cieľ prvoradý, sú s veľkou sugestívnosťou obviňované, že trieštia národnú jednotu, že ich predstavitelia nemajú žiadne politické skúsenosti, a teda neprinášajú štátu žiadnu perspektívu. Nuž, páni starí „majstri“ politiky, hovorím vám. Tieto nové politické strany by vôbec neboli vznikli, keby si tie staré, vami vedené, boli zodpovedne plnili svoju povinnosť voči štátu, národu a občanom vôbec a nesprávali sa k mandátom získaným vo voľbách ako k majetku svojej politickej strany. Tieto strany by neboli vznikli, keby ste nerozhadzovali štátny záujem Slovenskej republiky a jej hodnoty, vytvorené prácou mnohých generácií občanov, po všemožných politických kuloároch a burzách za judášsky groš.

Zabudol vôl, že teľaťom bol

Páni „tiežpolitici“, rokmi budované a občanmi zveľaďované ekonomické či politické štátne hodnoty nie sú váš majetok a občan Slovenskej republiky nie je váš sluha ani poddaný a tobôž nie otrok. Keď už nemáte toľko cti, aby ste priznali pred verejnosťou, ako ste ju klamali, spravte tak aspoň pred domácim zrkadlom. Kajajte sa pred svojím vlastným svedomím a practe sa z cesty čestným ľuďom, usilujúcim sa napraviť tú vašu smetiskovú politiku.

Veru, nenadarmo sa zvykne hovoriť: Zabudol vôl, že teľaťom bol. Ale ako na potvoru, nespomenie sa to podstatné. Totiž, že ho medzitým vykastrovali, a keďže on sám si to vôbec nepamätá, treba mu to pripomínať. Jalové je však vaše úsilie nielen vo vnútri štátu, ale aj za jeho hranicami. Ak aj teraz, v tomto roku 2023, v Európe či ešte ďalej, treba vyjadriť podporu nejakému snaženiu v mene občanov, tak je to podľa môjho občianskeho postoja Ruská federácia, a nie ten podivne posplietaný, vami pretláčaný zištný spolok, ktorý sa ju snaží zničiť stupňovanými sankciami a propagandistickým vytesňovaním na okraj ľudskej spoločnosti. Vy dnešnú krízu nevyriešite, ani keby sa vám nejakým zázrakom podarilo zlikvidovať ruskú vládu. Vy len dočasu naplníte svoje chronicky deravé peňaženky a uspokojíte degeneračne zaťažené mysle svojich mecenášov.

Potom padnete do krízy nanovo. Aj pre odborníkov je načase zamyslieť sa, kto organizuje a komu prospeje to bezočivé, karikatúrne komentované odzbrojovanie bývalých európskych štátov východného bloku, s výnimkou Maďarska. Ak teda ešte mám právo vyjadriť svoj názor, tak vás nabádam, pozbierajte konečne zvyšky svojej mravnosti a hodnoťte situáciu podľa faktov, nie podľa bezbožných želaní degenerátov, čo vás inštruujú. Páni poslanci NR SR, vy už nechránite záujem občana SR, ani tej nešťastnej Ukrajiny. Vy poslúchate Zelenského, respektíve tých, čo ho nastrčili, Brusel a Washington, v ktorých už ani nerozoznáte, kto vám z danej štruktúry posiela odkazy. Svojím prikyvkávaním ohrozujete existenciu SR, vystavujete jej občanov nástupu vojnových hrôz, vy provokujete vpád násilia na naše územie. Odzbrojili ste našu armádu, zbavili ste ju vojakov, potrebných záloh, bojovej techniky, zbraní aj munície. Kam sa z vašich skutkov vytratil záujem nášho štátu?

Z capa sa stal záhradník

Všetky spolky, organizačné štruktúry a všetci jednotlivci vo veci angažovaní, ktorí sa dnes aktívne podieľajú na zbraňovom zásobovaní kyjevského režimu, nepomáhajú ani Ukrajine, ani základným ľudským právam, ani zachovaniu demokracie vo svete. Pomáhajú nastoleniu tej najsurovejšej formy elitárskej diktatúry a likvidácii slobody človeka vôbec. Kto toto odmieta vidieť, je obeť manipulačného inžinierstva a už na aktívnej ceste do novodobého otroctva, založeného na možnostiach elektroniky a účelového zneužívania výsledkov psychologického výskumu na nastolenie moci samozvaných elít.

Keď sa na vrchole štátnej finančnej moci usadí peňazokaz, nečaká tvorcu hodnôt nič iné než absolútna likvidácia výsledkov jeho práce, zhmotnených v úspore peňazí. Kam inam než do podobnej úpadkovej kategórie zaradiť takmer denne prezentovaný päťstovkový populizmus odvolaného, ale ďalej škodiaceho najprv premiéra, potom ministra financií. V priamom prenose ukazuje, čo v praxi znamená, keď sa z capa stane záhradník. Do celého sveta hlása, za koho považuje slovenského občana a ako pohŕda jeho rozumom.

Ak vám je ešte vzdialené rozhodnutie, koho budete vo voľbách preferovať, pozrite sa do minulosti, tam uvidíte perspektívy budúcnosti. Lebo kto zapredal záujmy svojho štátu raz, urobí to zas a verte, v svojej zlobe bude dôslednejší. Dajte priestor faktom, nie účelovej propagande.

Autor je predseda politickej strany Práca slovenského národa, www.psn.sk

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.