RTVS MÁ VRAJ NAJOBJEKTÍVNEJŠIE SPRAVODAJSTVO

Za verejnosprávnou televíziou nasledujú televízie Markíza a TA3.

Foto tasr
Dátum 23.09.2020

BRATISLAVA 23. septembra (TASR/extraplus.sk) - Najobjektívnejšie spravodajstvo v druhom kvartáli 2020 mal Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS), nasledujú televízie Markíza a TA3. Vyplýva to z prieskumu spoločnosti Median SK.

Spravodajstvo RTVS označilo za najobjektívnejšie 22,4 percenta respondentov, TV Markízy 21,2 percenta a TA3 18,8 percenta. Na štvrtej pozícii sa umiestnila TV Joj s 18,2 percenta. Spravodajstvo inej televízie považuje za objektívne 2,9 percenta respondentov, pričom 15,5 percenta sa k otázke nevyjadrilo. Prieskum sa uskutočnil od apríla do júna 2020 na reprezentatívnej vzorke 2079 respondentov vo veku 14 až 79 rokov.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.