RYTMUS ŠOKUJE: VOLÍM KSS!

Rytmus považuje za najväčší problém Slovenska to, že nevieme rozlíšiť objektívnu žurnalistiku od tej, ktorá má za účel vymyť mozog a nabádať nás k tomu, čo si máme myslieť, koho máme nenávidieť a koho milovať.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 25.09.2023

Ako vidia predčasné voľby do NR SR slovenskí raperi? Po tom, čo sa Zverina v našom rozhovore ostro vyjadril, že podľa neho mnohí interpreti s veľkou sledovanosťou pri téme politiky a vyhranenia sa voči extrémizmu „držia hubu, lebo sa boja, že prídu o followerov”, sa na sociálnych sieťach vedie polemika o tom, či by sa raperi mali vyjadrovať k takýmto témam.

ČÍTAJTE TIEŽ: MENTALITA VÍŤAZA

Patrik Vrbovský – Rytmus: Bez práce nie sú koláče. Hádam si niekto nemyslí, že ak nebude nič robiť, tak ho niekto bude za to uznávať

Portál Refresher sa preto opýtal slovenských raperov na to, ako vidia septembrové parlamentné voľby a mnohých prekvapil najmä Rytmus, ktorý v tom má jasno a je podľa neho dôležité, aby sa interpreti vyjadrovali k politickej situácii na Slovensku. „Samozrejme, že je to dôležité. A preto budem voliť Komunistickú stranu Slovenska (KSS) číslo 6. a prečo? Pretože ako Zverina povedal, mali by sme sa vyjadriť, keďže máme veľa followerov a vieme ovplyvniť spoločnosť,“ povedal Rytmus. Okrem Rytmusa vyjadrili otvorenú podporu komunistom aj členovia kapely Kuky band.

Pri voľbe do NR SR chce preto voliť stranu, ktorá prinesie Slovensku poriadok, istoty, sociálny, zdravotný a školský systém. Za najväčší problém Slovenska považuje to, že nevieme rozlíšiť objektívnu žurnalistiku od tej, ktorá má za účel vymyť mozog a nabádať nás k tomu, čo si máme myslieť, koho máme nenávidieť a koho milovať.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.