RYTMUSA PO PODPORE PELLEGRINIHO LUSTRUJÚ AKTUALITY, ATTILA PRIŠIEL O KŠEFT

Je naozaj smutné, že tí, ktorí sa najviac oháňajú slobodou a demokraciou, opäť raz nezvládli prehru a vôľu občanov a vŕšia si frustráciu z neúspechu na každom, kto im príde pod ruku.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 10.04.2024

Aj takto môže vyzerať liberálna demokracia v praxi. Keď sa herci, okrem iných aj Alexander Bárta, Henrieta Mičkovicová, Zuzana Krónerová, Marek Fašiang či Kristína Tormová hrdo prezentovali v okuliaroch s čiernym rámom, ktoré boli symbolom kampane Ivana Korčoka, všetko bolo v poriadku. Bolo v poriadku, keď ľudí mobilizovali a naznačovali, že múdri ľudia, ktorým záleží na budúcnosti Slovenska, budú voliť práve Ivana Korčoka, zatiaľ čo nevzdelaní dezoláti sa priklonia skôr k Petrovi Pellegrinimu. Problém nastal, keď sa aj Petra Pellegriniho rozhodli podporiť známe osobnosti – tenistka Dominika Cibulková, boxer Tomi „Kid“ Kovács, MMA zápasník Attila Végh či raper Rytmus. Od Pellegriniho víťazstva prešlo len pár dní a poslední dvaja menovaní majú problém.

„Pozrite sa, čo spôsobil môj názor. Hneď ma idú lustrovať a šikanovať ako nepriateľa. Myslíte, že takto píšu všetkým tým hercom, influencerom, umelcom za to, že volili svojho kandidáta? Keby som volil pána I. Korčoka, tak by boli všetci šťastní. Čo na tom, že je demokracia a voľby pre všetkých? Treba pritakávať a vyhovieť šikanistom,“ napísal Rytmus na sociálnu sieť a priložil aj screen shot komunikácie s redaktorom portálu Aktuality, ktorý mu položil niekoľko otázok na margo jeho podpory Petra Pellegriniho.

O problémoch napísal na sociálnu sieť aj zápasník Attila Végh. „Dnes som obdržal e-mail, ktorým ma istá komerčná značka „trestá“ za to, že som slobodne prejavil pri voľbe prezidenta svoj súkromný politický názor a presvedčenie v domnienke, že žijeme v krajine, kde sa to slobodne prejaviť môže... Žiaľ, realita je zrejme taká, že pokiaľ máte a nedajbože prejavíte svoj názor verejne, môže sa stať, že prídete o partnerstvo, možno biznis a možno nás neskôr budú za názor aj zatvárať,“ napísal Attila Végh.

Je naozaj smutné, že tí, ktorí sa najviac oháňajú slobodou a demokraciou, opäť raz nezvládli prehru a vôľu občanov a vŕšia si frustráciu z neúspechu na každom, kto im príde pod ruku.


Príspevok speváka a rapera Rytmusa.


S problémami pre názor sa na sociálnej sieti zdôveril aj zápasník Attila Végh.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.