SAKOVÁ: KAŽDÝ DEŇ NAVYŠE BEZ RIEŠENÍ ZNAMENÁ ĎALŠÍCH 100 OBETÍ

Denisa Saková: Je skvelé, že sa premiér a ministri radia s odborníkmi. Mali to robiť už veľmi dávno - pandémiu tu máme už rok. Možno keby to robili skôr - nemuseli by sme mať takéto obrovské problémy. 

Foto TASR
Dátum 25.02.2021

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Denisa Saková dňa 24. februára 2021: 

PANDÉMIA NEČAKÁ

Ani po druhom dni sedenia vlády s odborníkmi sme sa nič nedozvedeli. A zajtra bude porada pokračovať, potom pandemická komisia, vláda a možno v piatok budeme vedieť výsledky. Ktoré začnú platiť... možno od budúceho pondelka.

Je skvelé, že sa premiér a ministri radia s odborníkmi. Mali to robiť už veľmi dávno - pandémiu tu máme už rok - 12 mesiacov, 365 dní. Možno keby to robili skôr - nemuseli by sme mať takéto obrovské problémy. A počet obetí nemusel byť na úrovni počtu obyvateľov Turčianskych Teplíc alebo Medzilaboriec.

Lebo každý deň navyše bez riešení znamená približne ďalších 100 obetí.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.