SASKA VYZÝVA VLÁDU NA ODVOLANIE KUFFU

Alojz Hlina vyhlásil, že arogancia štátneho tajomníka Ministerstva životného prostredia SR Filipa Kuffu nepozná hraníc a dodal, že „nedorástol do svojej funkcie“.

Foto SITA/MILAN ILLÍK
Dátum 15.04.2024

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) vyzýva vládu na okamžité odvolanie štátneho tajomníka Ministerstva životného prostredia (MŽP) SR Filipa Kuffu (nom. SNS). „Správanie Filipa Kuffu je neakceptovateľné a neospravedlniteľné. Po tom, ako letel vrtuľníkom ponad Národný park Malá Fatra v oblasti, kde hniezdia vzácne orly a sokoly, jazdil v národnom parku Poloniny na štvorkolke. Takáto jazda bez oprávnenia je pritom trestným činom,“ uviedol poslanec parlamentu za SaS Alojz Hlina v reakcii strany na zverejnené informácie o Kuffovej jazde na štvorkolke.

Hlina vyhlásil, že Kuffova arogancia nepozná hraníc a dodal, že štátny tajomník „nedorástol do svojej funkcie“. Preto liberáli apelujú na vládu, aby ihneď zasiahla a Filipa Kuffu odvolala.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.