SESTRA PADLÉHO AMERICKÉHO VOJAKA ODKÁZALA BIDENOVI, ABY ZHOREL V PEKLE

Prezident USA Joe Biden sa stretol s rodinami vojakov, ktorí boli zabití v Afganistane. Podľa mnohých sa snažil neadekvátne vcítiť do ich straty, pričom stále pozeral na hodinky. Sestra jedného z vojakov na neho zakričala, aby zhorel v pekle. 

Foto sita/ap
Dátum 01.09.2021

Prezident Joe Biden sa stretol na letisku v americkom štáte Delaware s rodinami padlých 13 vojakov. Tí boli zabití na letisku v afganskej metropole Kábul. Podľa stanice BBC však smútočná udalosť neprebehla podľa očakávaní. 

Joe Biden sa rozhodol rečniť o svojom synovi, ktorý v roku 2016 zomrel na rakovinu mozgu. Ostatní to však považovali za neadekvátny pokus vcítiť sa do ich straty a ďalší si všimli, že často pozeral na hodinky. 

Zo smútočého davu sa začali ozývať výkriky smerované na prezidenta. ,,Dúfam, že zhoríš v pekle! Bol to môj brat," zakričala žena na Bidena. Stanica BBC uviedla, Shane Chappelová, ktorá prišla o syna, spoločnosť Facebook zablkovala účty na platformách Facebook a Instagram, nakoľko mala zverejňovať príspevky proti Bidenovi. Žena tiež povedala, že pôjde autom do Washingtonu, aby sa vyjadrila proti Bidenovi. 

,,Je načase, aby sme ukázali, koľko nás je, a vzali si späť našu krajinu," povedala.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.