ŠIKANA GASTROPREVÁDZOK HYGIENIKMI PLATENÁ Z NAŠICH DANÍ POKRAČUJE

VIDEO: Majiteľ reštaurácie Hollywood Burger Ivan Belovič dostal na 30-dní príkaz zatvoriť svoju reštauráciu po tom, ako v nej dovolil sedieť nezaočkovaným ľuďom. Rozhodol sa preto robiť aspoň rozvoz, aj to mu však prišli hygienici v sprievode polície zakázať.

Foto fb hollywood burger
Dátum 25.11.2021

Hygiena si opäť posvietila na reštauráciu Hollywood Burger, ktorá musela na 30-dní zatvoriť prevádzku po tom, čo v nej kontrola z hygieny našla nezaočkovaných ľudí. Majiteľ reštaurácie Ivan Belovič sa rozhodol, že bude jedlo aspoň rozvážať, aj to mu však prišli hygienici v sprievode polície a TV Markíza zakázať.

ČÍTAJTE TIEŽ: „VYHADZUJETE MOJICH ZÁKAZNÍKOV Z MOJEJ REŠTAURÁCIE?" NAHNEVANÝ MAJITEĽ SA POSTAVIL NA ODPOR HYGIENIKOM

„Nedali ste nám zákaz vykonávania činnosti, len ste nám zatvorili prevádzku. To si mýlite,“ bránil sa majiteľ reštaurácie s tým, či mu hygienici nabudúce zrušia „eseročku“.

„Prevádzka nie je uzatvorená, ak naďalej predávate produkty a tým porušujete nariadené opatrenia. Tento skutkový stav si napíšeme. Tridsať dní musíte mať uzatvorenú prevádzku, nemôžete ani robiť rozvoz,“ hádala sa s ním opäť hygienička. 

Ivan Belovič tvrdí, že podľa právnika môžu v podnikateľskej činnosti pokračovať a to, že robia rozvoz nemá nič spoločné s uzavretím priestorov reštaurácie.

VIDEO: ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.