ŠIMEČKA: KORČOK NEBUDE MOJÍM PROTIKANDIDÁTOM NA ŠÉFA PS

Súčasný líder hnutia PS Michal Šimečka oznámil, že bude opäť kandidovať a neúspešný kandidát na prezidenta Ivan Korčok nebude jeho protikandidátom. Zobral si „time out“, teda pauzu, aby si premyslel, čo bude robiť ďalej.

Foto SITA/AP
Dátum 21.04.2024

V Progresívnom Slovensku sa bude voliť nový predseda a predsedníctvo. A to na sneme, ktorý bude 4. mája v Košiciach. Súčasný líder hnutia Michal Šimečka v televíznej diskusii TA3 V politike oznámil, že bude opäť kandidovať a neúspešný kandidát na prezidenta Ivan Korčok nebude jeho protikandidátom. Zobral si „time out“, teda pauzu, aby si premyslel, čo bude robiť ďalej.

Pri otázke možného vstupu Ivana Korčoka do PS Šimečka uviedol, že sa ním o tom bude rozprávať. „Neviem však, čo sa stane, neviem predikovať, ako sa rozhodne Ivan Korčok,“ dodal. Hnutie sa momentálne sústreďuje na európske voľby, ktoré podľa Šimečku budú kľúčové, keďže konkurencia bude naozaj silná.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.