ŠIMEČKA: ŠUTAJ EŠTOK SA VYŽÍVA V ŠIKANOVANÍ ĽUDÍ

Michal Šimečka, predseda PS: Minister Šutaj Eštok sa zjavne vyžíva v šikanovaní ľudí. Najprv policajtov, potom sudcov a najnovšie zas nezávislých štátnych úradníkov a úradníčok. Prvých vyhadzuje a preveluje na iný koniec republiky, druhým sa vyhráža disciplinárnym stíhaním, na tretích dnes podal trestné oznámenie.

Foto SITA/PETR DAVID JOSEK
Dátum 27.11.2023

Predseda Proigresívneho Slovenska Michal Šimečka na svojom profile tvrdí, že si minister Šutaj Eštok užíva šikanovanie úradníkov: “Minister Šutaj Eštok sa zjavne vyžíva v šikanovaní ľudí. Najprv policajtov, potom sudcov a najnovšie zas nezávislých štátnych úradníkov a úradníčok. Prvých vyhadzuje a preveluje na iný koniec republiky, druhým sa vyhráža disciplinárnym stíhaním, na tretích dnes podal trestné oznámenie,” napísal Šimečka.

Šimečka ďalej napísal, že Šutaj Eštok automaticky šikanuje ľudí, ktorí s ním nesúhlasia: “Stačí, aby niekto rozhodoval inak, ako sa práve jemu páči a vyhovuje, a minister Šutaj Eštok automaticky začne s pomstou a šikanou. To je v demokracii neospravedlniteľný prístup ku verejnej funkcii. Každým ďalším krokom len potvrdzuje, že na túto stoličku nikdy nemal zasadnúť. Zajtra budeme pokračovať v jeho odvolávaní v parlamente.”

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.