ŠIMKO A PIŠTOĽNÍCI

Trápnosmiešna kauzička odvolania dočasného ministra vnútra odkrýva hlbšie súvislosti. Pre pochopenie tej kauzy treba vedieť, že jednou z kľúčových súčastí tohto zápasu je tzv. vojna policajtov, teda zápas medzi policajnými zložkami, keď sa skupina vyšetrovateľov Úradu inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR začala zaoberať podozrivou výrobou kajúcnikov, ktorú prevádzkovala skupina NAKA.

Foto SITA/MILAN ILLÍK
Dátum 05.08.2023

Pripomeňme si ten príbeh. Začal sa pred voľbami 2020, v ktorých sa k moci dostala protislovenská hegero-matovičovská junta, ktorej pokračovaním je dnešná dočasná prezidentkina „úradnícka“ vláda. Igor Matovič, víťaz tých volieb, si vtedy získal priazeň ľudí sľubom, že odstráni korupciu a dá pozatvárať všetkých „smerákov“, ktorých označil za zlodejov a príčinu všetkého zla. Ľudia unavení z dlhej nudnej vlády socialistov, vo vidine pečených holubov samých im lietajúcich zadarmo do úst, si povedali „nech je sranda“ a dali mu hlas. Víťazstvo vo voľbách však pre Matoviča znamenalo aj povinnosť splniť sľub, že „zatočí so smerákmi“. Pre agentov nadnárodného riadenia to bolo presne to, čo potrebovali: šanca na vyčistenie štátneho aparátu od ľudí blízkych predošlej garnitúre a od vlastencov, a na obsadenie pozícií v štátnom aparáte svojimi, tak ako sa to robí pri každom puči.

A tak v mene transparentnosti a antikorupčnosti, s pomocou globalistami kontrolovaných masmédií, mašinéria na čele s ministrom vnútra Romanom Mikulcom a neskôr aj policajným prezidentom Štefanom Hamranom vo veľkom štýle rozbehla honbu na smerácke čarodejnice. Za špeciálneho prokurátora bol vymenovaný sprofanovaný politik vo výkone trestu Daniel Lipšic. Všetci vieme, čo nasledovalo: s pomocou výpovedí vybraných kajúcnikov, ktoré boli získané výmenou za ich beztrestnosť, skupina kriminalistov (či kriminálnikov?) NAKA obvinila celý rad ľudí z opačného tábora, prihodili sa veci pripomínajúce Chicago spred sto rokov vrátane brutálneho samodobitia a následného zasamovraždenia bývalého policajného prezidenta priamo v prešovskej väznici a ďalších divných úmrtí.

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.