ŠKANDÁL, KTORÝ BY MAL OTRIASŤ SVETOM, NAMIESTO TOHO JE TU OHLUŠUJÚCE TICHO!

Americký denník The Washington Post vykonal vlastné vyšetrovanie schém predaja ruskej ropy a nakoniec prišiel na to, že ju využíva aj americké ministerstvo obrany. No a zapredané vlády na čele týchto štátov sa smejú svojim ožobračeným občanom priamo do tváre.

Foto sita/ap
Dátum 18.11.2023

Škandál, ktorý by mal otriasť svetom. Namiesto toho je tu ohlušujúce ticho! Toto už nie je ani na smiech. Americkí agenti na čele nášho štátu klamali a ožobračili náš národ. Ak túto škandalóznu informáciu, ktorú zverejnil The Washington Post  nevedeli, tak sú neschopní a majú byť za to postihnutí. Lenže oni to dobre vedeli a aj tak robili všetko preto, aby nás zapredali americkým záujmom. Za to musia byť súdení.

Róbert Merva, riaditeľ vydavateľstva TORDEN:

 

Tomu sa vraví totálny o**b svojich vazalov, ktorých tak radi nazývajú "partnermi". V dôsledku dodržiavania absurdných sankcií a kdejakých stropov, dnes európske ekonomiky padajú na kolená, zatiaľ čo Rusko a SŠA prosperujú.

Americký denník The Washington Post vykonal vlastné vyšetrovanie schém predaja ruskej ropy a nakoniec prišiel na to, že ju využíva aj americké ministerstvo obrany. Ropu podľa publikácie nakupuje od ruskej spoločnosti Rosnefť nemenovaná spoločnosť zo Spojených arabských emirátov (SAE), ruská ropa potom putuje do tureckých skladov, kde sa následne mieša s inými značkami ropy a posiela sa ďalej do rafinérie Motor Oil Hellas v Grécku. A táto grécka rafinéria ďalej dodáva palivo z ruskej ropy aj priamo americkej armáde. Toto všetko sa deje napriek sankciám, ktoré SŠA (Spojené štáty americké) na Rusko uvalili a ktoré následne prinútili dodržiavať tieto sankcie aj európske štáty. Rusko totiž aj napriek všetkým sankciám ekonomicky prekvitá, zatiaľ čo sa zvyšok Európy rúti do víru ekonomického krachu.

Rusku totiž pomáhajú rozkvitať priamo SŠA, ktoré sú odkázané na ich ropu. Ešte donedávna žili všetci v nádeji, že Rusko vyprovokujú do vojny na Ukrajine, čím ho oslabia a ak sa im nepodarí ho poraziť a zmocniť sa nerastného bohatstva a fosílnych zdrojov, ktorými oplýva, dosiahnu aspoň jeho kolaps a nižšie nákupné ceny týchto komodít.

Tomu sa vraví totálny o**b svojich vazalov, ktorých tak radi nazývajú "partnermi". V dôsledku dodržiavania absurdných sankcií a kdejakých stropov, dnes európske ekonomiky padajú na kolená, zatiaľ čo Rusko a SŠA prosperujú. No a zapredané vlády na čele týchto štátov sa smejú svojim ožobračeným občanom priamo do tváre. Anglosasi boli, sú a navždy budú iba klamári a podvodníci. Nie partneri.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.