SLNIEČKAM S LÁSKOU

PENTA ho nenávidí a ESET žaluje – Blaha a Mayerová vydali novú knihu

Foto MAYER MEDIA
Dátum 06.12.2019

Vydavateľstvo Mayer media dnes poslalo na knižný trh novú publikáciu poslanca NR SR a najznámejšieho slovenského antiglobalistického filozofa Ľuboša Blahu s názvom NOVÉ STATUSY ĽUBOŠA BLAHU: SLNIEČKAM S LÁSKOU (2019). Nová kniha má 550 strán a je výberom jeho najlepších facebookových statusov nadväzujúc na prvý diel, ktorý sa stretol u čitateľov s mimoriadnym úspechom. Jeho kniha tak zapadla do knižnej edície Perom pravdy od Lenky Mayerovej, Fenomén práce od Romana Stopku a 100 najlepších statusov Ľuboša Blahu, ktoré vyšli v Mayer medii.

Profesionálny tandem

„Veríme, že si kniha opäť nájde cestu k fanúšikom i novým čitateľom Ľuboša Blahu aj vďaka tomu, že napriek vyššiemu počtu strán ostala cena nezmenená,“ povedala Lenka Mayerová, ktorá stojí za vydaním najnovšej knihy Ľuboša Blahu. Mayer media pod vedením Lenky Mayerovej vydala už druhú Blahovu knihu konštatujúc, že spolupráca s ním je na profesionálnej a zodpovednej úrovni z obidvoch strán. „Ľuboš Blaha je až abnormálne disciplinovaný, presný a mimoriadne flexibilný, dokáže držať krok s pracovnými požiadavkami vydavateľstva,“ uzavrela šéfredaktorka Extra plus Lenka Mayerová. To, že spolupráca Mayerovej a Blahu funguje potvrdil dnes na svojom FB statuse aj samotný Blaha: „Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať Lenke Mayerovej, šéfredaktorke časopisu Extra plus. V jej vydavateľstve Mayer Media táto knižka vyšla a opäť je veľmi chutná - tentoraz hrubšia ako tá predošlá, cena však zostáva rovnaká," uviedol Blaha.

Slniečka sa mu vyhrážajú

Mainstreamové médiá Blahu označujú za najradikálnejšieho poslanca na Slovensku a práve dnes jeho statusy na Aktualitách označili za najvirálnejšie, najtoxickejšie a najextrémistickejšie. Zrejme to bude tým, že v novej knihe Blaha zhodnotil posledné mesiace na slovenskej politickej scéne i to, ako si napríklad Čaputová pre jeho statusy najala ochranku. Americká ambasáda pre jeho videá vyhlásila stav ohrozenia. PENTA ho nenávidí. ESET ho žaluje. Liberálne médiá ho dennodenne hejtujú.

Slniečka sa mu vyhrážajú. Mimovládky ho nálepkujú ako ruského agenta. NAKA ho vyšetruje za extrémizmus. Kníhkupectvá varujú pred jeho knihami. Na Pohode mu rozzúrené deti hamburgerov vystrkujú prostredníky.

Slušné Slovensko ho chce vidieť za mrežami. Psychopatické Zomri mu oplzlo nadáva. Opozícia sa s ním bojí chodiť do televíznych diskusií. To všetko iba preto, že hovorí pravdu. Pravdu o liberáloch, o USA, o kapitalizme. A hovorí ju nahlas s veľkým vplyvom, pretože podľa štatistík je jeho FB stránka najúspešnejšia s takmer 300-tisíc interakciami len za mesiac október, čo potrvdzuje fakt, že Ľuboš Blaha je najúspešnejší slovenský politik na sociálnych sieťach.

KTO JE ĽUBOŠ BLAHA:

Ľuboš Blaha (nar. 1979) je filozof a politik.

Napísal niekoľko politologických kníh, napríklad Späť k Marxovi? (2009), Antiglobalista (2018) a iné. Od roku 2012 je predsedom Výboru NR SR pre európske záležitosti a členom Zahraničného výboru NR SR. Od roku 2018 je vedúcim Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy.

Pôsobí v poslaneckom klube strany Smer-SD, je považovaný za najľavicovejšieho poslanca na Slovensku. Je vedecký pracovník na Ústave politických vied SAV a prednáša na vysokej škole.

Je ženatý, otec dvoch detí.

PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. (nar. 1979) je radikálny filozof a politológ. Pôsobí na Ústave politických vied SAV.

Od roku 2012 je poslancom parlamentu a predsedom Výboru NR SR pre európske záležitosti. Od roku 2018 je vedúcim Stálej delegácie NR SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy.

Je označovaný za najľavicovejšieho politika na Slovensku. Hlási sa k hodnotám socializmu, národnej suverenity a mieru. Často útočí na USA a EÚ. Kritizuje globalizáciu, liberalizmus, kapitalizmus a rusofóbiu.

Napísal viacero vedeckých kníh, napríklad Antiglobalista (2018), Späť k Marxovi? (2009) či Matrix kapitalizmu – blíži sa revolúcia? (2011).

Korporátne médiá ho nálepkujú ako komunistu, extrémistu, marxistu či ruského agenta.