SLOVÁCI NEPOTREBUJÚ ČAPUTOVÚ V NOHAVICIACH

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Ivan Korčok bude pracovať, tak ako doteraz, na prospech cudzích mocností. A toto by národ naozaj nemal dopustiť. Už by mal byť dostatočne poučený z pokusov a omylov Kiska/Čaputová. Na desať rokov nám toto duo ukradlo Slovensko, preto je čas do Prezidentského paláca poslať štátnika, ktorý Slovensku a jeho občanom prinesie pokoj.

Foto JANA BIROŠOVÁ/SITA
Dátum 15.03.2024

Hovorí sa, že národ si zaslúži to, čo si zvolí. Neviem, či sme naozaj chceli mať v Prezidentskom paláci Andreja Kisku a Zuzanu Čaputovú. Hoci Slováci v oboch prípadoch ukázali, ako veľmi sú ovplyvniteľní. Podľahli mainstreamovým médiám a ich nevídanej a najmä finančne náročnej volebnej kampani v prospech Kisku či Čaputovej. A tak sa do Grasalkovičovho paláca dostala predĺžená ruka agentov vplyvu spoza veľkej mláky.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Ivan Korčok bude pracovať, tak ako doteraz, na prospech cudzích mocností. A toto by národ naozaj nemal dopustiť. Už by mal byť dostatočne poučený z pokusov a omylov Kiska/Čaputová. Na desať rokov nám toto duo ukradlo Slovensko, preto je čas do Prezidentského paláca poslať štátnika, ktorý Slovensku a jeho občanom prinesie pokoj.

Pamätáte si ešte, kto viedol prezidentskú kampaň Zuzany Čaputovej? Izraelská lobistická skupina Shaviv Strategy and Campaigns. Jej zakladateľom a hlavným aktérom je Izraelčan Aron Shaviv. Ten Aron, ktorý stál za zvolením izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Ten Aron, ktorý zabezpečil Netanjahuovi kolosálnu mediálnu kampaň. Ten Aron, ktorý je podľa britského denníka The Guardian podozrivý zo štátneho prevratu a z pokusu o atentát v Čiernej Hore. Stál aj v pozadí masívnej volebnej kampane – v tom čase úplne neznámej – aktivistky Zuzany Čaputovej. Rovnaká izraelská agentúra pomohla v komunálnych voľbách 2018 k zvoleniu bratislavského primátora Matúša Valla. V prezidentskej kampani použili rovnaký scenár, ktorý sa im osvedčil práve pri Vallovi. Dokázali navodiť dojem, že ich je veľa, samozrejme, pridala sa poplatná skupina hercov ako Richard Stanke, Zuzana Fialová či česká „opora“ Michael Kocáb. Liberálna menšina prevalcovala väčšinu. Peniaze urobili svoje a pri nízkej volebnej účasti na úrovni štyridsiatich percent sa podarilo v priebehu piatich mesiacov doslova vyrobiť nový produkt s blond vlasmi a výrazom trpiteľky, bojujúci proti zlu. Po prezidentovaní à la Andrej Kiska Slovensko stratilo ďalších päť rokov. Grasalkovičov palác zostal aj po príchode Čaputovej pod americkou kuratelou cez Kisku v sukni. Bútorovskí poradcovia si vydýchli, že mohli za peniaze daňových poplatníkov naďalej škodiť Slovensku. Liberálno-progresívna agenda sa tak šírila ďalej.

Aktivisti z Prezidentského paláca však zabudli na majoritnú časť obyvateľstva. Pre nich existovali len minoritné skupiny, ako napríklad LGBTI komunita, vyvolení novinári či poplatní herci a politické mimovládky. Zorientovaní Slováci už vtedy vedeli, v čí prospech bude Zuzana Čaputová pracovať, a tí ostatní na to prichádzali až postupne, presne tak ako pri Kiskovi. V januári 2024 Čaputovej nedôverovalo až 56 percent občanov SR. Nikdy sa nestala prezidentkou celého národa, ktorý ona považovala za zmätený. Je neodpustiteľné, že „slušnožena“ zmarila referendum o predčasných voľbách a ignorovala vôľu takmer 600-tisíc občanov SR. Totálne rezignovala na funkciu hlavy štátu. Je smutné sledovať, ako sa v ostatných mesiacoch opustila, zahodila masku akože slušnosti a nasadila masku arogancie i drzosti len preto, aby sa stala hovorkyňou opozície, ale najmä jej domovského Progresívneho Slovenska. A práve to naberá stále väčšiu silu vďaka mimovládkam, médiám, ale aj protestom, ktoré slúžia ich proamerickému prezidentskému kandidátovi Ivanovi Korčokovi. Američania jednoducho nemienia opustiť Prezidentský palác.

Preto nasadili do boja overený a všetkými politickými garnitúrami mazaný káder. Je to ten Ivan Korčok, ktorý sa pričinil o podpis obrannej zmluvy s Američanmi. Ktorý slúžil štyrom premiérom, no najvernejšie Dzurindovi, Matovičovi a v neposlednom rade Sulíkovi. Ten Ivan Korčok, ktorý chce zbaviť SR práva veta v EÚ. Pre svoj prospech urobí čokoľvek. Karierista Ivan Korčok bude v prípade zvolenia pracovať v prospech tých, ktorí rozhodli, že bude ich figúrkou. Ivan Korčok bude pracovať, tak ako doteraz, na prospech cudzích mocností. A toto by národ naozaj nemal dopustiť. Už by mal byť dostatočne poučený z pokusov a omylov Kiska/Čaputová. Na desať rokov nám toto duo ukradlo Slovensko, preto je čas do Prezidentského paláca poslať štátnika, ktorý Slovensku a jeho občanom prinesie dôstojnosť, stabilitu, bezpečnosť, profesionalitu, ale najmä pokoj.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.