SLOVENSKÉ CESTY OPÄŤ ZAPLAVIA SPOJENECKÍ VOJACI

Ministerstvo obrany SR upozorňuje na 18 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie Slovenskej republiky. 

Foto Archív
Dátum 09.07.2021

Cez územie Slovenska je od 12. do 18. júla plánovaných 18 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Upozorňuje na to Ministerstvo obrany (MO) SR.

"Pôjde predovšetkým o presun spojeneckých vojakov v súvislosti s prepravou materiálu a účasťou na medzinárodných cvičeniach," priblížila hovorkyňa rezortu obrany Martina Kovaľ Kakaščíková. Upozornila, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V období od 12. do 18. júla sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Sereď – Levice a späť, Martin – Prešov a späť, Prešov – Michalovce a späť, Prešov – Trenčín, Zemianske Kostoľany – Sliač a späť, Zemianske Kostoľany – Rožňava a späť, Zemianske Kostoľany – Nemšová a späť, ako aj na trase Zemianske Kostoľany – Nitra a späť. Plánované sú tiež železničné presuny OS SR na trasách Prievidza – Zemianske Kostoľany, Zemianske Kostoľany – Vlkanová – Sliač a na trase Zemianske Kostoľany – Kuchyňa.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.