SLOVENSKO NEMÁ PREMIÉRA, VRAJ REZIGNOVAL V SNAHE ZACHRÁNIŤ SLOVENSKO!

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Trnavský nabob je údajne znechutený a rezignoval na snahu zachrániť celé Slovensko, lebo mu polená pod nohy hádže už nielen opozícia, jeho koaličný partner Richard Sulík (SaS), no dýku do chrbta mu pred celoplošným testovaním vrazila aj prezidentka republiky Zuzana Čaputová.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 16.12.2020

V stredu 16. decembra 2020 nás – koncesionárov – verejnoprávna televízia v Správach RTVS najskôr informovala o tom, že „Slovenská republika nemá premiéra!“, keďže psychicky labilný, narcistický egoista Igor Matovič náhle opustil rokovanie vlády. Nesúhlasil s prijatými protipandemickými opatreniami pred Vianocami, ktoré vstúpia v platnosť už od soboty. Trnavský nabob je údajne znechutený a rezignoval na snahu zachrániť celé Slovensko, lebo mu polená pod nohy hádže už nielen opozícia, jeho koaličný partner Richard Sulík (SaS), no dýku do chrbta mu pred celoplošným testovaním vrazila aj prezidentka republiky Zuzana Čaputová. Vraj tým, že spochybnila povinnosť takéhoto testovania a prihovorila sa za dobrovoľnosť.

No dosť možné, že premiérovo sebavedomie a demokratické bezvedomie naštrbila informácia, že NAKA predviedla v putách nielen bývalého šéfa televízie Markíza Pavla Ruska, ale že sa zakuklení chlapíci boli poprehrabúvať v regáloch a šuplíkoch v sídle finančnej skupiny Arca Capital, kde manželka predsedu vlády Paulína Matovičová investovala 10 milión eur, no spoločnosť dlhuje ostatným investorom vyše 14 miliónov. Vždy ma v riadenej mediálnej propagande baví sledovať i to, čo nie je vidieť a o čom sa nehovorí. Pre mňa je to v tejto chvíli podpredseda vlády a minister hospodárstva Richard Sulík, ktorému ako balónik v ruke, stále stúpajú aj preferencie. Od čias Radičovej vlády a raňajkovania s Kočnerom sa však poučil. Vidieť u neho „štátnický posun“. Nie, on nebude rozbíjať ani potápať Matovičovu vládu. Nevystrkuje sa zbytočne, stačí len občas presne kopnúť pod koleno koaličného súdruha vedľa neho a s úsmevom držať nad holou hlavou ten červený balónik. Vydržať a čakať! Akoby tých ďalších s rastúcimi preferenciami potreboval presvedčiť o svojom perspektívnom koaličnom potenciáli po najbližších predčasných voľbách. Lebo ak bude on chcieť, dokáže hoc aj za noc zohrať, vybaviť a zakúpiť aj 15 milión rýchlotestov... Teraz ešte nechce. 

A potom sa už vo vysielaní RTVS spustila dlho avizovaná kampaň za očkovanie proti Covid-19. Keď moderátorka Jannette Štefánková uviedla rozhovor s vedcom zo Slovenskej akadémie vied, potešil som sa, že konečne v RTVS siahli k autoritám a nie po samozvaných „expertov“ z pochybných súkromných inštitútov alebo po zahraničných agentoch pôsobiacich v treťosektorových mimovládkach. Žiaľ, virológ Boris Klempa, ktorý mal asi rozptýliť obavy z očkovania proti COVID-19, podľa mňa len prispel ešte k väčším rozpakom a nejasnostiam. Lebo tento „expert“ sa s nami nepodelil o žiadne vedecké empirické poznatky z výskumu celosvetovej pliagy, no informoval nás len o medializovaných informáciách, že v USA a vo Veľkej Británii sa už začalo očkovať a že sa nikde nedočítal o žiadnych negatívnych dopadoch ani vedľajších účinkoch vakcinácie.

No Boh nás ochraňuj! Lebo ak by sme sa mali spoliehať na to, čo nám budú tlačiť do hláv a do krvi také „kapacity“ pevností lží a mainstreamových dezinformácií, akými sú Monika Tódová z denníka N alebo jej kolegovia z redakcie SME alebo z iných najpredávanejších bulvárnych denníkov, treba sa radšej spoľahnúť na hučanie v elektrických stĺpoch... Geoblesovskí potomkovia zrejme majú stále navrch. Rovnako tak Daniel Lipšic, ktorý sa celkom určite nechtiac..., no predsa len dal uprosiť a dá sa i dotlačiť do „zvolenia“ za špeciálneho prokurátora Slovenskej republiky. Ústavu nám už liberálna vládna kamarila zmenila, možno siahnu v Novom roku 2021 už aj k zmene úvodných slov štátnej hymny: „Nad Tatrou sa stmieva, ľudia tíško plačú...“      

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.