SLOVENSKO PO ROKU MATOVIČA

Vo vedení štátu sa zišli usvedčení plagiátori, predsedom parlamentu je mafián, ministerkou pre informatizáciu, regionálny rozvoj a investície je bábkoherečka, ministrom školstva je obuvník (či kaderník?), za vedúceho špecializovaného zdravotníckeho ústavu bol dosadený hutník...

Foto KOLÁŽ EXTRA PLUS
Dátum 22.03.2021

Je to práve rok od chvíle, keď sa Slovenska zmocnilo antikorupčné transparentné komando Igora Matoviča. Kam sme sa za ten rok dostali? Prekvitá Slovensko do prosperity, demokracie a slobody, ako sľubovala koalícia pred voľbami? Začať treba asi od boja proti korupcii, keďže hlavné vládne hnutie OĽaNO sa od svojho vzniku vyhlasuje za protikorupčné hnutie a jeho hlavnou témou je boj za slušnú spoločnosť bez kradnutia, podplácania, klamania a konfliktov záujmov. Ako sa to prejavuje v praxi? Najvyšší súd rozhodol, že človek, ktorý s premiérom Matovičom a ministrom Sulíkom kávičkoval a raňajkovával, ide na 19 rokov do basy. Premiér a jeho minister však v tom problém nevidia a naplno sa venujú svojej obľúbenej zábave, prepieraniu svojej znečistenej spodnej bielizne na verejnosti.

Konflikt záujmov

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.