SME OBHAJUJE PEDOFÍLU

Ľuboš Blaha: Budem chrániť spoločnosť pred zločincami a úchylákmi!

Foto TASR/AP
Dátum 08.07.2019

Neuveríte, čo je hlavná téma dnešného SME - obhajoba pedofilov. 

LIBERÁLI SA UŽ DOČISTA ZBLÁZNILI

Prepáčte, ale tu už končí všetka sranda. V priamom prenose sledujeme logické vyústenie bezuzdného liberalizmu, ktorý na Slovensku hlásajú politici ako Čaputová či Truban. 

Nie, nevciťujme sa do seniorov, ktorých urážajú nevychovaní pubertiaci! Nie, nevciťujme sa do pracujúcich ľudí, ktorých v práci vykorisťujú! Nie!  Vciťujme sa do pedofilov! Oni si zaslúžia našu ochranu! Nech žije liberalizmus! Nech žije SME!

ĽUDSKÉ PRÁVA ÚCHYLÁKOV!

SME o tom nenapísali jeden izolovaný nenápadný článoček. Oni z toho robia koncentrovanú kampaň - kampaň za pedofilov! Hneď tri články na hlavnej webovej stránke. V pondelok ráno. To je škandál! Jeden článok hlása, že vraj pedofili nie sú zločinci. Ježiš, áno, sú to tie najväčšie chúdence, poďme sa do nich vciťovať, poďme za nich zorganizovať pochod. A na bannery si dajme: Pedofili nie sú zločinci! 

A poďme bojovať za ich ľudské práva! Nie za ľudské práva obetí! Nebojujme za tých, čo celý život trpia psychickými traumami preto, že ich v detstve zneužívali nejaké úchylné prasatá. Tých neriešme. Poďme pomáhať tým, čo majú chúťky znásilňovať deti! Lebo to je priorita našej spoločnosti - úchyláci! Prepánakráľa, toto je už aj na SME príliš. Toto je to povestné dno!

PERVERZNÁ LOGIKA LIBERÁLOV: OBETE NIE SÚ DETI, ALE PEDOFILI

Druhý článok na SME rozoberá, že aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania.  Jasné, však vlastne aj masoví vrahovia, psychopati so sadistickými sklonmi a nacisti, čo chcú vykántriť celé národy - tých všetkých poďme ľutovať a robiť všetko pre to, aby voči nim náhodou niekto nepovedal niečo politicky nekorektné. 

Však oni sú vlastne obete! Utláčaní pedofili - slza sa mi tisne do očí, keď si predstavím, ako veľmi musia trpieť! Proletári 21. storočia! Obete! Nie deti! Tie nie sú obete! Tie sa predsa obliekajú veľmi vyzývavo! Za všetko môžu tie arogantné decká! Oni v tom SME na kompletku zošaleli. Ale na kompletku!

PEDOFILNÁ ROMANCA V DENNÍKU SME 

V treťom článku SME prináša srdcervúci príbeh o tom, ako pedofil čakal, kým dievčaťu vyznal lásku. No úplná romantika. Di Caprio lieta s Winsletovou, Titanic sa plaví šírim oceánom, do toho hrá My Heart Will Go On, všetci sme dojatí! 

Ach - aké kruté, že pedofil musel čakať, kým malému dievčatku vyzná lásku - povedzte, aj vás pichlo pri srdiečku! Ostáva len dúfať, že ho dievčatko neodmietlo - inak by to bolo porušenie ľudských práv! Ako, nič v zlom, ale toto je normálne, že reklama na pedofíliu. A mne sa chce vracať. Zo SME, z Penty, z týchto perverzných liberálov, ktorí obhajujú sexuálnych úchylákov! 

DENNÍK SME JE ČISTÝ EXTRÉMIZMUS! 

Milí šialenci zo SME. Mám pre vás malý odkaz. A verím, že hovorím za každého normálneho človeka na Slovensku. 

Nie, nebudem sa vciťovať do úchylákov! Nebudem sa vciťovať do zločincov! Nebudem sa vciťovať do ľudí, ktorí môžu ublížiť mojim deťom!

Budem sa vciťovať do detí, ktoré zneužili! Budem sa snažiť pomáhať rodinám, ktoré rozvrátili! 

Budem hovoriť o pracujúcich ľuďoch, ktorí celé dni drú a všetci na nich kašľú, kým liberálne monštrá riešia v tlači, ako pomáhať pedofilom! 

Budem chrániť spoločnosť pred zločincami a úchylákmi! A pred liberálmi typu SME, Denník N či Progresívne Slovensko, ktorí im chcú pomáhať.

Toto budem robiť. Lebo nie som šialení ako vy!

Ľudia, zastavme to, kým je čas. Toto je extrém. Čistý extrém. Liberálny extrém.

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha na sociálnej sieti 8. júla

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.